APGAULĖS MEISTRAI 2 / Now You See Me 2

Premjera Lietuvoje - 2016-06-10
Režisierius: Jon M. Chu
Prodiuseris: Alex Kurtzman, Bobby Cohen
Scenaristas: Roberto Orci, Ed Solomon, Pete Chiarelli, Karl McMillan
Vaidina: Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Michael Caine, Lizzy Caplan, Daniel Radcliffe, Dave Franco
Aprašymas:
Kvapą gniaužianti magija antroje „Apgaulės meistrų“ dalyje

Filmas „Apgaulės meistrai“ prieš trejus metus buvo kuriamas kaip vidutiniško biudžeto, vidutiniškų lūkesčių filmas vasaros pramogai. Tačiau jo sėkmė viršijo visas prognozes. Viso pasaulio žiūrovai tiesiog įsimylėjo „Keturis raitelius“ – sau lygių neturinčią iliuzionistų komandą, džiuginusią įspūdingais triukais ir dar įspūdingesniais išpuoliais prieš turtuolius, pinigus išdalinant paprastiems savųjų šou žiūrovams.

Pagrindiniu „Keturių raitelių“ taikiniu pirmoje filmo dalyje tapo multimilijonierius Artūras Tresleris (aktorius Michael‘as Caine‘as), iliuzionistų komandos pastangomis praradęs visus turtus. Antroje dalyje į žygį prieš „Keturis raitelius“ išsirengia Treslerio sūnus Volteris (aktorius Daniel‘is Radcliffe‘as) – jaunas technologijų genijus, pasiryžęs atiduoti viską, kad atkeršytų už savo tėvą. Jis įvilioja Denielį (akt. Jesse Eisenberg‘as), Meritą (Woody‘is Harrelson‘as), Džeką (Dave‘as Franco) ir Lulą (Lizzy Caplan) į gudriai paspęstus spąstus. „Keturi raiteliai“ privalo įrodyti savo nekaltumą ir atskleisti savo genialiojo priešininko kėslus. Vadovaujami Dilano (Mark Ruffalo), neprilygstamieji iliuzionistai vėl stoja į kovą.

Kvapą gniaužiantys magijos triukai antroje „Apgaulės meistrų“ dalyje į Lietuvos kino teatrus atkeliauja birželio 10 dieną. 
Žanras: komedija, trileris, veiksmo / Kalba: Anglų / Trukmė: 129 min / Cenzas: N-13 /
APGAULĖS MEISTRAI  2
APGAULĖS MEISTRAI  2
APGAULĖS MEISTRAI  2
APGAULĖS MEISTRAI  2
2016.06.03

„Apgaulės meistrai 2“ : į kino teatrus grįžta kvapą gniaužianti magija ir visas Holivudo žvaigždynas

4 nepaprasti magai. 3 naujos apgaulės. 1 dar didesnis šou. Būtent su tokiu šūkiu į kino teatrus grįžta pasaulį be žado 2013 metais palikęs filmas “Apgaulės meistrai 2”. Šįkart antrąją įtempto siužeto trilerio dalį patikėta kurti talentingam režisieriui Jonui M. Chu, išgarsėjusiam dėl tokių darbų, kaip kelios itin populiarios “Gatvės šokių” dalys bei daug šurmulio sukėlęs Justino Bieberio biografinis filmas. Šiam kūrėjui pa...
Daugiau
2016.06.09

„Apgaulės meistrai 2“ žvaigždės prakalbo apie magiją realiame gyvenime

Jau birželio 10 dieną į kino teatrus grįžta 4 nepaprasti magai, surengsiantys vieną dar didesnį šou filme „Apgaulės meistrai 2“. Įtempto siužeto juostoje pamatysime ryškiausias  Holivudo žvaigždes: Morganą Freemaną, Danielį Radcliffe’ą, Marką Ruffalo, Jesse Eisenbergą, Woody Harrelsoną, Michaelą Cainą, Lizzy Caplan ir kitus talentingus aktorius. Filme jie visi darė neįtikėtinus triukus, tačiau ar magija egzistuoja ir jų realiame gyvenime? „Filmas yr...
Daugiau
Daugiau

Panašūs filmai kurie tau gali patikti

Apgaulės meistrai
2013