AUKSAS / Gold

Premjera Lietuvoje - 2017-02-03
Režisierius: Stephen Gaghan
Prodiuseris: Paul Haggis, Teddy Schwarzman, Richard Middleton, Ben Stillman, Michael Nozik, Chris Lowenstein
Scenaristas: Stephen Gaghan, Patrick Massett, John Zinman
Vaidina: Matthew McConaughey, Bryce Dallas Howard, Edgar Ramirez, Corey Stoll
Aprašymas:
Tikros „Bre-X Minerals“ kompanijos istorijos pagrindu režisierius Stephen‘as Gaghan‘as („Sirijana“) sukūrė nutrūktgalviškų nuotykių, pavojų ir įžūlumo kupiną juostą. Bjaurokai praplikęs ir 20 papildomų kilogramų užsiauginęs aktorius Matthew McConaughey‘is vaidina Kenį Velsą – naudingųjų iškasenų ieškotoją, patekusį į absoliutų nesėkmių ruožą. Nuo naudos senokai nebenešančio Kenio vienas po kito nusisuka visi jo investuotojai.

Griebdamasis paskutinio šiaudo, Velsas išvyksta į Indonezijos džiungles, kuriose jam pagaliau nusišypso sėkmė. Kartu su pažįstamu geologu Maiklu (akt. Edgar‘as Ramírez‘as) Kenis aptinka aukso telkinį, kuris, panašu, gali būti didžiausias žmonijos istorijoje. Pasklidus gandui, aukso ima gvieštis visi, kas netingi – pradedant vietos kariuomene, baigiant Volstryto rykliais. Tačiau didžiausia staigmena jų visų dar laukia prieš akis.
Žanras: drama, nuotykinis, trileris / Cenzas: N-13 /
AUKSAS
AUKSAS
AUKSAS
AUKSAS
2017.02.08

M. McConaughey: laikas priimti D. Trumpą kaip naująjį prezidentą

Nors nuo Donaldo Trumpo inauguracijos 45-uoju JAV prezidentu jau praėjo beveik dvidešimt dienų, pasaulis vis nerimsta. Nesiliauja ne tik protestai gatvėse. Didžioji dalis Amerikos gyventojų vis dar atsisako priimti milijardierių kaip naująjį valstybės vadovą. Tarp nepatenkintųjų – ir būrys įžymybių, kurios garsiai reiškia nepasitenkinimą ir taip skatina žmonių susiskaldymą.  „Neturime kito pasirinkimo“, – viename interviu savo naujausio filmo „Au...
Daugiau
Daugiau

Panašūs filmai kurie tau gali patikti

Amerikietiška afera
2013