Aukštuomenės klubas / Cafe Society

Premjera Lietuvoje - 2016-08-05
Režisierius: Woody Allen
Prodiuseris: Letty Aronson, Stephen Tenenbaum, Ron Chez, Edward Walson, Helen Robin, Adam B. Stern, Allan Teh
Scenaristas: Woody Allen
Vaidina: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Blake Lively, Steve Carell
Aprašymas:
Nusikelkite į auksinius Holivudo laikus naujoje Woody Allen komedijoje!

Prabanga tviskančiame kino pasaulyje Filas (aktorius Steve‘as Carell‘as) jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Vienintelis šio žinomo, įtakingo ir gerbiamo Holivudo agento žodis gali iškelti ar sugriauti karjeras, idėjas paversti rezultatu, o svajones – realybe. Paprašytas sesers, Filas imasi globoti iš Niujorko į Los Andželą atvykusį savo sūnėną Bobį (akt. Jesse Eisenberg‘as), trokštantį įsitvirtinti šioje svajonių kalvėje. Prie vaikino globos prisideda ir Filo sekretorė Vonė (akt. Kristen Stewart), naivų Holivudo šlovinimą jau senokai palikusi praeityje. Mergina greitai atšaldo ir Bobio susižavėjimą, parodydama vaikinui, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba. Protingas ir nuovokus jaunuolis mokosi greitai ir, nutaręs, kad geriau žvirblis saujoje, sugrįžta į Niujorką, kur imasi vadovauti savo mafijozui broliui priklausančiam klubui „Cafe Society“. Ar tai yra tas gyvenimas, kokio jis visada troško? Ar Holivudo bacila ir Los Andžele įgyta patirtis bei gyvenimiškos pamokos leis Bobiui atsikratyti vaikiško naivumo ir realybę pamatyti tokią, kokia ji yra?

Šilta, sąmojinga ir nostalgiška Woody Allen komedija „Aukštuomenės klubas“ Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti rugpjūčio 5 dieną. 
Žanras: drama, romantinė komedija / Trukmė: 96 min. / Cenzas: N-13 /
Aukštuomenės klubas
Aukštuomenės klubas
Aukštuomenės klubas
Aukštuomenės klubas
2016.07.26

W. Alleno filme nusifilmavusi K. Stewart papasakojo apie keistus režisieriaus darbo metodus

“Filmavimo aikštelėje galvoje sukosi viena mintis: jis turbūt manęs nekenčia ir gailisi sprendimo pakviesti į savo komandą”, - juokdamasi pasakoja Kristen Stewart, kuri tapo viena pagrindinių naujausio Woody Alleno filmo „Aukštuomenės klubas“ žvaigždžių. Šią Kanų kino festivalyje pristatytą romantinę komediją Lietuvos žiūrovai galės išvysti jau nuo rugpjūčio 5 dienos. “Pačią pirmą filmavimų dieną jis atėjo ir rėžė man į akis: atrodai ...
Daugiau
Daugiau