DAGAS IŠ AKMENS AMŽIAUS / Early Man

Premjera Lietuvoje - 2018-02-09
Režisierius: Nick Park
Vaidina: Eddie Redmayne, Tom Hiddleston, Maisie Williams, Richard Ayoade
Aprašymas:
Seniai seniai, kai žemėje lakstė dinozaurai, mamutai ir kitokios nesąmonės, mūsų pro-pro-pro-pro-protėviai gaminosi ginklus iš akmens ir medžiojo triušius. Na, bent jau viena gentis taip darė. Gimtoji Dago gentis. Pats Dagas buvo šiek tiek keistas vaikinas. Jam, pavyzdžiui, kildavo klausimai apie tai, kodėl medžiojami tik triušiai, o ne didesni gyvūnai. Mėsos juk būtų daugiau?

Tačiau vieną dieną juos užgriūva kur kas didesnės bėdos. Dago gentį su savo chebra užpuola kažkoks iki tol nematytas pasikėlęs bičas ir pompastiškai paskelbia apie Akmens amžiaus pabaigą ir Bronzos amžiaus pradžią. Nespėjęs išsiaiškinti, kas, po perkūnais, yra toji bronza, Dagas su gentainiais paimamas į nelaisvę ir nugabenamas į pagrobėjo miestą. O ten jau prasideda tokie stebuklai, kokių nei Dagas, nei jo bičiuliai net sapnuose neregėjo. 

Lietuviškai urvinius įgarsino: Saulius Čiučelis, Jovita Balčiūnaitė, Liubomiras Laucevičius, Edita Zizaitė, Ridas Žirgulis, Darius Krapikas, Andrius Žiurauskas, Giedrius Arbačiauskas, Remigijus Endriukaitis, Andrius Žiurauskas, Daiva Lebeliūnaitė, Vytautas Rašimas.


Žanras: animacinis, komedija, nuotykinis / Kalba: lietuvių / Cenzas: V /
DAGAS IŠ AKMENS AMŽIAUS
DAGAS IŠ AKMENS AMŽIAUS
DAGAS IŠ AKMENS AMŽIAUS
DAGAS IŠ AKMENS AMŽIAUS
2018.02.02

Į kino teatrus atkeliaujantis animacinis filmas "Dagas iš Akmens amžiaus" išpranašavo "Brexit"?

Daugelio vaikų širdis užkariavusių animacijos šedevrų „Volisas ir Gromitas“ bei „Viščiukų maištas“ režisierius, net keturių „Oskarų“ laimėtojas Nickas Parkas, vasario 9 dieną ir vėl pasibels į kino teatrų duris su nauja nuotaikinga juosta visai šeimai „Dagas iš Akmens amžiaus“. Pasirodžius spėlionėms apie tai, jog kūrėjai filme norėjo perkeltine prasme išreikšti savo nuomonę apie „Brexi...
Daugiau
Daugiau