DGM: DIDYSIS GERULIS MILŽINAS / The BFG

Premjera Lietuvoje - 2016-07-01
Režisierius: Steven Spielberg
Prodiuseris: John Madden, Kathleen Kennedy, Steven Spielberg, Michael Siegel
Scenaristas: Melissa Mathison, Roald Dahl
Vaidina: Bill Hader, Rebecca Hall, Ruby Barnhill, Penelope Wilton
Aprašymas:
Viso pasaulio vaikų pamiltas pasakojimas apie Didįjį Gerulį Milžiną pagaliau atkeliauja ir į Lietuvos kino ekranus!

Sofija yra nuoširdi, labai smalsi, itin geros širdies ir mėgstanti skaityti mergaitė, gyvenanti vienoje našlaičių prieglaudoje. Vieną vėlų vakarą jos dėmesį nuo knygos atitraukė lauke pasigirdę keisti garsai. Nors Sofija žinojo, kad naktį nedera kelti kojos iš lovos, smalsumas nugalėjo. Prisiartinusi prie lango ir dirstelėjusi į užmigusį miestą, mergaitė sustingo iš siaubo: gatvėje ji pamatė didžiulį milžiną. Nors iš karto stryktelėjo atgal į lovą, jau buvo per vėlu: milžinas ją pastebėjo. Įsivaizduokite mergaitės nuostabą, supratus, jog milžinas visai ne toks baisus, koks atrodo. Netgi priešingai – yra geraširdis, mielas, taikus ir draugiškas. Priešingai kitiems milžinams, kurie yra baisūs, pikti ir, tiesą sakant, kartais netgi valgo mažus vaikus. Blogiausia, kad blogieji milžinai vis labiau skverbiasi į žmonių pasaulį. Sofija kartu su naujuoju draugu sutaria, kad toliau taip tęstis nebegali ir iškeliauja į pavojingą, nuotykių kupiną žygį, užsibrėžę tikslą išvyti piktuosius milžinus ten, iš kur jie atkeliavo.

Šio filmo režisierius – pats S. Spielbergas, o istorija sukurta pagal britų rašytojo Roald‘o Dahl‘io to paties pavadinimo knygą, prieš trejus metus išleistą ir lietuviškai. Lygiai prieš šimtą metų (1916 m. rugsėjo 13 dieną) gimusio autoriaus plunksnai priklauso viso pasaulio vaikų ir suaugusiųjų pamilti kūriniai „Čarlis ir šokolado fabrikas“, „Džeimsas ir milžiniškas persikas“, „Nuostabusis ponas Lapinas“, „Matilda“, „Raganos“ ir kiti. Iš viso pasaulyje parduota daugiau nei 200 milijonų rašytojo knygų egzempliorių.

Kvapą gniaužiančio, lietuviškai įgarsinto kino nuotykio „DGM: Didysis Gerulis Milžinas“ premjera Lietuvoje – liepos 1 dieną.

 
Žanras: nuotykinis / Kalba: lietuvių / Trukmė: 117 min. / Cenzas: V /
DGM: DIDYSIS GERULIS MILŽINAS
DGM: DIDYSIS GERULIS MILŽINAS
DGM: DIDYSIS GERULIS MILŽINAS
DGM: DIDYSIS GERULIS MILŽINAS
2016.06.14

S. Spielbergas į didžiuosius ekranus perkėlė net 25 metus kurtus Didžiojo Gerulio Milžino nuotykius

Liepos 1 dieną į Lietuvą atkeliauja išties nepaprastas filmas: didžiuosiuose ekranuose atgis žymaus britų rašytojo, istorijų vaikams meistro Roaldo Dahlo Didysis Gerulis Milžinas.  Šį herojų, kurio nuotykiais žavisi viso pasaulio vaikai, prikelti nusprendė Holivudo kino genijus Stevenas Spielbergas. Prieš trejus metus ši knyga buvo išleista ir lietuvių kalba, o jau neužilgo  juostos „DGM: Didysis Gerulis milžinas“ veikėjų lūpomis p...
Daugiau
2016.07.01

Prie S. Spielbergo naujausio filmo dirbo visa Holivudo grietinėlė

Jau šį savaitgalį, liepos 1 dieną, į Lietuvos didžiuosius ekranus atkeliauja tikras kino šedevras – Steveno Spielbergo režisuotas ir naudojantis naujausiomis technologijomis sukurtas filmas visai šeimai „DGM: Didysis Gerulis Milžinas“. Prie šio filmo darbavosi įspūdinga kūrėjų kompanija: „Įsikūnijimo” ir „Foresto Gampo” produkcijos dizaineris Rickas Carteris, su tokiomis juostomis kaip „Auksinis kompasas”  be...
Daugiau
Daugiau