Gyvybė / Life

Premjera Lietuvoje - 2017-03-24
Režisierius: Daniel Espinosa
Prodiuseris: David Ellison, Vicki Dee Rock, Julie Lynn, Don Granger, Dana Goldberg, Bonnie Curtis
Scenaristas: Rhett Reese, Paul Wernick
Vaidina: Ryan Reynolds, Jake Gyllenhaal, Hiroyuki Sanada, Rebecca Ferguson
Aprašymas:
 

Kosminis trileris „Gyvybė“: mes Visatoje – ne vieni. Deja. 

Klausimas, ar žmogus – vienintelė protinga gyvybė mūsų Visatoje, senas kaip pati žmonija. Nors jokių patikimų įrodymų apie kitokias gyvybės formas mokslas nėra aptikęs, daugybė žmonių šventai įsitikinę, kad anksčiau ar vėliau žmonija užmegs kontaktą su kitomis civilizacijomis. Koks bus šis kontaktas, atspėti negali niekas. 

Šeši Tarptautinėje kosminėje stotyje dirbantys astronautai ima tirti iš Marso gautą mėginį, kuriame, pirminiais mokslininkų duomenimis, gali slėptis žmonijai iki šiol nežinoma gyvybės forma. Po išsamių tyrimų pirminė prielaida pasitvirtina: mėginyje randamas vienaląstis organizmas. Pirminis astronautų jaudulys ir susižavėjimas dar labiau išauga, kuomet ląstelė, paveikta stoties laboratorijos sąlygų, ima dalintis ir augti. Netrukus astronautai jau stebi žemiškos žolės ūglio formą įgavusį padarėlį ir neabejoja radę nepaneigiamų įrodymų, kad žmonės Visatoje – ne vieni. Tačiau ar ši svetima gyvybės forma išties yra tokia nepavojinga, kokia atrodo (ar galbūt apsimeta)? Ar gali būti taip, kad didžiausias žmonijos atradimas netrukus pavirs didžiausia žmonijos grėsme? 

Įtempto siužeto kosminiame trileryje „Gyvybė“ pagrindinius vaidmenis atlieka dvi Holivudo superžvaigždės: Ryan‘as Reynolds‘as ir Jake‘as Gyllenhaal‘as. „Gyvybės“ pasaulinė premjera – kovo 24 dieną. 

 
Žanras: trileris, Sci-fi / Kalba: Anglų / Trukmė: 103 / Cenzas: N-13 /
Gyvybė
Gyvybė
Gyvybė
Gyvybė