Ištekėti per naktį 2 / Odnoklassnici 2

Premjera Lietuvoje - 2017-03-10
Režisierius: Dmitriy Suvorov
Prodiuseris: Vasiliy Rovenskiy
Scenaristas: Vasiliy Rovenskiy
Vaidina: Svetlana Khodchenkova, Roman Madyanov, Ararat Keshchyan, Denis Kosyakov, Valentina Mazunina, Yekaterina Vilkova
Aprašymas:
Tas pats miestas. Tos pačios draugės. Kita nuotaka. „Ištekėti per naktį 2“.

Po pernykščių itin komplikuotų, bet galų gale sėkmingai įvykusių Katios (aktorė Olga Kuzmina) vestuvių, naujai iškepta žmona ir trys jos draugės vėl gyvena įprastus gyvenimus. Katia mėgaujasi santuoka, Vika (akt. Svetlana Chodčenkova) toliau organizuoja vestuves kitiems, Sveta (Jekaterina Vilkova) toliau verčiasi psichologės praktika, o Daša (Valentina Mazunina) rėžia sparną apie naujai atrastą simpatiją iš banko – „kreditų karalių“ Mišą.

Dašai jau pradėjus nervintis, kad jos simpatija visiškai nenutuokia, kaip ir kada žengti kitą žingsnį, Miša galų gale pasiperša. Laiminga sužadėtinė su trim ištikimiausiomis savo draugėmis išvyksta į Sočį švęsti mergvakario. Kitą rytą, nors ir skaudančia galva, Daša susivokia, kad Miša jau turėtų būti atskridęs pas savo mylimąją. Nieko nelaukusi, ji išlekia į oro uostą, puola savo mylimajam ant kaklo ir, neleidusi jam pasakyti nė žodžio, atsitempia į viešbutį. Tačiau čia iškyla problema. Jaunikis nepažįsta nei Dašos, nei jos draugių ir apskritai nesupranta, ko iš jo nori keturios pagiringos moterys. Netrukus paaiškėja, kad „Miša“ yra visai ne Miša, o tiesiog identiškai atrodantis visiškai kitas gruzinas. Su siaubu supratausi, kad laimė slysta iš rankų, Daša su draugėmis išlekia ieškoti jaunikio. Ir, žinoma, įsivelia į visą virtinę juokingų nuotykių ir nesusipratimų.

Antroji nuotaikinga keturių draugių nuotykių Sočyje dalis – „Ištekėti per naktį 2“ – Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti kovo 10 dieną. 
Žanras: komedija / Kalba: Rusų / Cenzas: N-13 /
Ištekėti per naktį 2
Ištekėti per naktį 2
Ištekėti per naktį 2
Ištekėti per naktį 2

Panašūs filmai kurie tau gali patikti

Ištekėti per naktį