KOMANDOSAI / Renegades

Premjera Lietuvoje - 2017-09-01
Režisierius: Steven Quale
Prodiuseris: Luc Besson, Diego Zanco, Charlie Woebcken, Michael Schwarz, Henning Molfenter, Christoph Fisser, Pierre Ellul, Raphaël Benoliel
Scenaristas: Luc Besson, Richard Wenk
Vaidina: Sullivan Stapleton, J.K. Simmons, Ewen Bremner, Diarmaid Murtagh, Charlie Bewley
Aprašymas:
Steven‘o Quale‘o („Galutinis tikslas 5“, „Audros sūkuryje“) režisuota juosta pasakoja apie penkis JAV jūrų pėstininkus, 1995-aisiais dislokuotus Sarajeve.

Misijos metu vyrukai išgirsta pritrenkiančią istoriją apie netoliese Sarajevo esantį ežerą. Antrojo pasaulinio karo metais toje vietoje buvo kaimas. Subombardavus šalia stovėjusią užtvanką, kaimas liko palaidotas naujai susiformavusio ežero dugne. O pikantiškiausia istorijos dalis – kad tragedijos metu kaime buvo apsistoję naciai, gabenę iš Prancūzijos prisiplėštą aukso siuntinį. Gandai byloja, kad ežero dugne palaidoto aukso vertė – maždaug 300 milijonų dolerių.

Nutrūktgalviškasis penketukas nusprendžia patikrinti gandų tikrumą ir surengia nesankcionuotą ir itin slaptą operaciją. Deja, dalis „itin slapta“ netrukus nueina šuniui ant uodegos: vaikinus užfiksuoja priešo pajėgos. Užverda tikras pragaras, kuriame JAV jūrų pėstininkai priversti gelbėti ne tik auksą iš jūros dugno, bet ir savo pačių kailius.

Veiksmo prifarširuota ir subtiliu humoru pagardinta juosta KOMANDOSAI.
Žanras: trileris, veiksmo / Trukmė: 105 min / Cenzas: N-13 /
KOMANDOSAI
KOMANDOSAI
KOMANDOSAI
KOMANDOSAI