KONGAS: KAUKOLĖS SALA / Kong: Skull Island

Premjera Lietuvoje - 2017-03-10
Režisierius: Jordan Vogt-Roberts
Prodiuseris: Alex Garcia, Eric McLeod, Mary Parent, Thomas Tull, Jon Jashni, Nicholas Simon
Scenaristas: Dan Gilroy, John Gatins, Max Borenstein, Derek Connolly
Vaidina: Samuel L. Jackson, Brie Larson, Tom Hiddleston
Aprašymas:
Pirmasis filmas apie milžinišką gorilą, gavusią jai priderantį – Karaliaus (ang. King) – vardą, buvo sukurtas dar 1933-aisiais metais. Ši naujoji "Godzilos" prodiuserių sukurta juosta pasakoja, nuo ko viskas prasidėjo.

Mokslininkų, kareivių, tyrinėtojų ir nuotykių ieškotojų grupė surengia ekspediciją į naujai atrastą paslaptingą Ramiojo vandenyno salą. Mitai byloja, kad nuolat rūko apgaubtoje saloje gyvena žmonių dar nematyti, nežinomi ir netgi neįsivaizduojami padarai. Tačiau realybė pranoksta bet kokią vaizduotę. Saloje karaliauja milžiniška gorila – galingasis Kongas, ginantis salos gyventojus nuo kraupių požemių padarų. Saloje išsilaipinę keliautojai sutrikdo jėgų pusiausvyrą ir išprovokuoja tikrą karą tarp žmogaus ir gamtos. Neprašyti svečiai Kongui tėra dar vienas priešas, nuo kurio reikia apginti savo namus.
Žanras: nuotykinis, veiksmo /
2017.02.22

„Godzilos“ kūrėjai į kino teatrus grąžina legendinį King Kongą: papasakos, nuo ko viskas prasidėjo

Jau kovo 10 dieną Lietuvos kino teatruose įvyks ypatinga premjera – didžiuosiuose ekranuose startuoja filmas „Kongas: kaukolės sala“. Viso pasaulio kinomanai šios juostos laukia ne tik dėl neįtikėtinų nuotykių ar net ir didžiausią ciniką nustebinsiančių specialiųjų efektų, bet ir dėl Holivudo žvaigždžių: čia pamatysime Samuelį L. Jacksoną, Johną Goodmaną, Brie Larson, Tomą Hiddlestoną ir kitus.  Pirmasis filmas apie milžinišką gorilą, gavusią jai priderantį ...
Daugiau
Daugiau

Panašūs filmai kurie tau gali patikti

Godzila
2014