MAN ESI VISKAS / Everything, everything

Premjera Lietuvoje - 2017-05-19
Režisierius: Stella Meghie
Scenaristas: J. Mills Goodloe
Vaidina: Amandla Stenberg, Nick Robinson, Anika Noni Rose
Aprašymas:
Įsivaizduok, koks būtų tavo gyvenimas, jei negalėtumei paliesti išorinio pasaulio? Negalėtumei įkvėpti šviežio oro, pajusti, kaip saulės spinduliai sušildo tavo skruostus bei... pabučiuoti tau patikusio vaikino? Romantiška drama „Man esi viskas” pasakoja neįtikėtiną istoriją mergaitės vardu Medelina, kuri dėl pavojingos ligos per visus savo 18 metų nė karto nebuvo palikusi sterilios savųjų namų aplinkos, ir į gretimą namą gyventi atsikrausčiusio vaikino vardu Olis, kuris neleis, kad tai jiems sukliudytų.

Medelina beprotiškai trokšta patirti išorinį pasaulį ir pirmąją meilę. Žiūrėdami vienas į kitą pro langą ir bendraudami tik žinutėmis, Medelina ir Olis supranta, kad vienas kitam jie yra viskas. Kad galėtų būti kartu, jaunuoliai ryžtasi surizikuoti viskuo... net jei tai reikštų, kad prarasti taip pat gali viską.

Šis kino filmas sukurtas pagal rašytojos Nicola Yoon „New York Times” bestselerį „Viskas, viskas”.
Žanras: drama, romantinis / Cenzas: N-7 /
2017.05.12

Drama „Man esi viskas“: ar ryžtumeisi surizikuoti viskuo, net jei prarasti taip pat gali viską?

Jamaikietė rašytoja Nicola Yoon, kurdama knygą „Viskas, viskas“ (Everything, everything), net nedrįso svajoti, kad ji taps bestseleriu, milijonais šluojamu iš viso pasaulio knygynų lentynų. Tačiau, maža to, knyga ne tik palietė pačias jautriausias romanų mėgėjų širdžių kerteles, bet ir sudomino Holivudo prodiuserius. Po gan aistringų jų tarpusavio kovų, kuriam gi atiteks dramos ekranizavimo teisės, pagaliau šią nepaprastą istoriją „Man esi vi...
Daugiau
Daugiau

Panašūs filmai kurie tau gali patikti

AŠ PRIEŠ TAVE