SAVIŽUDŽIŲ BŪRYS / Suicide Squad

Premjera Lietuvoje - 2016-08-05
Režisierius: David Ayer
Scenaristas: David Ayer, John Ostrander
Vaidina: Jared Leto, Will Smith, Ben Affleck, Common, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Margot Robbie, Cara Delevingne
Aprašymas:
Kovojant su blogiu, kartais tenka žaisti nelabai švariai. Kuomet žmonijai ima grasinti dar nematytas pavojus, paslaptingos vyriausybinės organizacijos vadovė Amanda Voler pasiūlo netradicinę išeitį: prieš blogį kovoti dar didesniu blogiu. Kam statyti į didžiulį pavojų savo profesionalius žmones, kai galima pasinaudoti jau nuteistais nusikaltėliais?

Maksimalaus saugumo kalėjimuose dienas leidžiantiems nusikaltėliams pasiūlomas sandoris: už įkalinimo trukmės sutrumpinimą dirbti vyriausybei. Kiekvienam su sąlygomis sutikusiam kaliniui įmontuojamas poodinis sprogmuo – draudimas nuo netikėtumų. Taigi iš didžiausių žmonijos nusikaltėlių, pasižyminčių išskirtiniais gabumais, drąsa, sumanumu ir neturėjimu ką prarasti, suformuojamas nedidelis smogiamasis herojų būrys, kuriam skiriamos pavojingiausios užduotys pasaulyje – tikros savižudžių misijos. 
Žanras: fantastinis, komedija, veiksmo, Sci-fi / Trukmė: 122 min / Cenzas: N-13 /
SAVIŽUDŽIŲ BŪRYS
SAVIŽUDŽIŲ BŪRYS
SAVIŽUDŽIŲ BŪRYS
SAVIŽUDŽIŲ BŪRYS
2016.07.11

Į ekranus atkeliauja žvaigždžių pilnas „Savižudžių būrys“: užkulisiai prilygsta pačiam filmui

Rugpjūčio 5 dieną kino teatruose pamatysite ne tik būrį itin garsių Holivudo aktorių, bet ir būrį pačių blogiausių veikėjų. „Savižudžių būrys“: taip vadinsis ilgai fantastinių veiksmo filmų gerbėjų laukta premjera. Ekranuose netikėtame amplua bus galima išvysti visą žvaigždžių „puokštę“: šiuo metu Tarzano mylimąją Džeinę kinuose vaidinančią Margot Robbie, Willą Smithą, Jaredą Leto, Carą Delevigne, Beną Afflecką ir kitus. Būtina paminėti tai, jog f...
Daugiau
Daugiau