Šėtono vaikas / The Boy

Premjera Lietuvoje - 2016-01-22
Režisierius: William Brent Bell
Prodiuseris: Roy Lee, David Kern, Matt Berenson, John Powers Middleton, Adam Stone
Scenaristas: Stacey Menear
Vaidina: Lauren Cohan, Rupert Evans, Ben Robson, Jim Norton
Aprašymas:
Nuo nemalonių gyvenimo įvykių paženklintos praeities pabėgti pasiryžusi amerikietė Greta (aktorė Lauren Cohan) priima darbo pasiūlymą Anglijoje – būti aukle aštuonerių metų berniukui. Atokiai nuo žmonių pastatytame didžiuliame name Greta susipažįsta su pagyvenusių šeimininkų pora ir išvysta jų vaiką - natūralaus dydžio lėlę. Mergina neabejoja, kad tai – koks nors pokštas, tačiau panašu, kad šeimininkai pokštauti nenusiteikę. Priešingai – išvykdami atostogų jie Gretai palieka nemažai griežtų taisyklių, kaip elgtis su Bramsu (toks lėlės vardas).

Mergina, žinoma, šių taisyklių nesilaiko – juk kas nutiks, jei lėlę paliksi vieną? Tačiau po kelių dienų ima dėtis keisti dalykai: auklė neberanda Bramso ten, kur buvo ką tik palikusi. Žinodama, kad name daugiau nieko nėra, ji nusprendžia savo atradimu pasidalinti su kaimynystėje gyvenančiu jaunuoliu Malkolmu. Pastarasis jai papasakoja, kad prieš daugybę metų šio namo šeimininkai turėjo sūnų – Bramsą – kuris žuvo paslaptingomis aplinkybėmis. Nerimo apimta mergina sulig kiekviena diena tampa vis dažnesnių, keistų ir bauginančių reiškinių liudininke. Kol galų gale, apimta tikrų tikriausio siaubo, Greta priversta pripažinti, kad lėlė, ko gero, išties yra gyva.

Siaubo filmas „Šėtono vaikas“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti sausio 22 dieną. 
Žanras: siaubo / Trukmė: 98 min / Cenzas: N-13 /
Šėtono vaikas
Šėtono vaikas
Šėtono vaikas
Šėtono vaikas
2016.01.13

„The Walking Dead“ žvaigždė siaubo filme „Šėtono vaikas“ tapo kraupios lėlės aukle

Įsivaizduokite, jei jums, atvykus dirbti aukle į keistą ir atokiau nuo kitų gyvenančią šeimą, paaiškėja, jog prižiūrėti teks realaus vaiko dydžio lėlę? Atrodo, vaizdas lyg iš fantastinės komedijos? Deja, ne. Šįkart tai siužetas iš sausio 22 dieną į Lietuvos kino teatrų ekranus atkeliaujančios siaubo juostos „Šėtono vaikas“. Ir tai – tik baugi istorijos pradžia. Šios juostos režisierius Williamas Brentas Bellas – toli gr...
Daugiau
Daugiau

Panašūs filmai kurie tau gali patikti

Anabelė
2014 
Džesabelė: dvasios prakeiksmas
2014