VALERIANAS IR Tūkstančio planetų miestas / Valerian and the City of Thousand Planets

Premjera Lietuvoje - 2017-07-28
Režisierius: Luc Besson
Prodiuseris: Luc Besson, Camille Courau, Virginie Besson-Silla
Scenaristas: Luc Besson, Jean-Claude Mézières, Pierre Christin
Vaidina: Ethan Hawke, Clive Owen, John Goodman, Rihanna, Cara Delevingne, Dane DeHaan
Aprašymas:
Kultinio „Penktojo elemento“ režisierius Luc‘as Besson‘as grįžta su visai nauja, dar didingesne, dar įspūdingesne ir dar labiau gniaužiančia kvapą fantastine juosta.

XXVIII-ojo amžiaus Žemė. Valerianas ir Lorelina (aktoriai Dane‘as DeHaan‘as ir Cara Delevingne) yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai, prižiūrintys tvarką žmonių gyvenamose teritorijose. Gavę naują užduotį, porininkai išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega-miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Nuvykę į vietą, jie netrukus išsiaiškina, kad šį nuostabų miestą, kelis amžius garsėjantį kaip taikos oazė ir skirtą visų Visatos rasių bendravimui skatinti, grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį. 
Žanras: nuotykinis, veiksmo, Sci-fi / Trukmė: 149 min / Cenzas: N-13 /
VALERIANAS IR Tūkstančio planetų miestas
VALERIANAS IR Tūkstančio planetų miestas
VALERIANAS IR Tūkstančio planetų miestas
VALERIANAS IR Tūkstančio planetų miestas
2017.07.11

Striptizo šokėją naujame L. Bessono filme apie Valerianą suvaidinusi Rihanna paviešino įrašą iš filmavimo užkulisių

„Negaliu patikėti, kad tai tas metas! Jau atėjo liepa, o su ja kartu ir Valerianas!!! Mano pirmasis kartas, kai dirbu su kino ikona Lucu Bessonu! Esu tokia dėkinga ir nekantrauju, kada visi galėsite susipažinti su Bubble“, – savo „Instagram“ paskyroje parašė dainininkė Rihanna ir įkėlė vaizdo įrašą iš filmavimo aikštelės. Jau liepos 28  dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliaus naujausias L. Bessono darbas „Valerianas ir Tūkstan...
Daugiau
Daugiau