VALSTYBĖS PASLAPTIS / Post

Premjera Lietuvoje - 2018-01-26
Režisierius: Steven Spielberg
Scenaristas: Josh Singer, Liz Hannah
Vaidina: Tom Hanks, Meryl Streep, Alison Brie, Sarah Paulson, Carrie Coon
Aprašymas:
Naujos Steven‘o Spielberg‘o tikrais faktais paremtos istorinės dramos centre – žymusis Votergeito skandalas ir prezidento Ričardo Niksono atsistatydinimas praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio pradžioje.

Laikraščio „The Washington Post“ žurnalistai gauna ypač slaptus dokumentus, įrodančius net keturių JAV prezidentų veidmainiavimą Vietnamo klausimu. Tuometinė laikraščio leidėja Katarina Greham (aktorė Meryl Streep) ir vyriausias redaktorius Benas Bradlis (Tom‘as Hanks‘as) susiduria su milžinišku vyriausybės atstovų spaudimu, šantažu ir grasinimais, siekiant sustabdyti kontroversiškas publikacijas. „The Post“ straipsniai, parengti nutekėjusių „Pentagono dokumentų“ pagrindu, tapo tikra bomba Amerikos politiniame gyvenime ir amžiams išliko kaip vienas sudėtingiausių ir pavojingiausių epizodų žiniasklaidos laisvės istorijoje. 
Žanras: biografinis, drama, istorinis / Trukmė: 116 min / Cenzas: N-13 /
VALSTYBĖS PASLAPTIS
VALSTYBĖS PASLAPTIS
VALSTYBĖS PASLAPTIS
VALSTYBĖS PASLAPTIS
2018.01.24

“Oskarų” nominacijų rekordininkė M. Streep: tikiu, kad praėjusiame gyvenime nuveikiau kažką prasmingo

21 „Oskaro“ nominacija. Būtent tiek kartų, pasak naujienų portalo „Variety.com“ Holivudo legenda Meryl Streep jau buvo nominuota šiuose prestižiškiausiuose kino pasaulio apdovanojimuose geriausios aktorės kategorijoje. Tai – lygių neturintis rekordas apdovanojimų istorijoje. 21-ąją nominaciją M. Streep gavo paskelbus pretendentus į 90-uosius, jubiliejinius, „Oskarus“ ir šią garbę aktorė pelnė už savo įsimintiną vaidmenį jau š...
Daugiau
Daugiau