Žanras: fantastinis, kriminalinis, veiksmo
/
Cenzas: N-16

VARNAS / THE CROW

Premjera Lietuvoje: 2024-08-23
Režisierius: Rupert Sanders
Vaidina: Bill Skarsgård, FKA twigs
Kalba: anglų k. /
Aprašymas:
To paties pavadinimo komikso pagrindu pirmasis filmas buvo sukurtas lygiai prieš 30 metų – 1994-aisiais. Jo filmavimo metu nutiko viena šiurpiausių nelaimių Holivudo istorijoje: jau baigiant filmuoti, nuo kažkaip į rekvizitinį ginklą patekusio tikro šovinio žuvo pagrindinis juostos aktorius, kovinių filmų žvagždės Briuso Lee sūnus Brandonas Lee. Nuo tada 1994-ųjų „Varnas“ apaugo mitais, legendomis ir pačiomis įvairiausiomis sąmokslo...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
To paties pavadinimo komikso pagrindu pirmasis filmas buvo sukurtas lygiai prieš 30 metų – 1994-aisiais. Jo filmavimo metu nutiko viena šiurpiausių nelaimių Holivudo istorijoje: jau baigiant filmuoti, nuo kažkaip į rekvizitinį ginklą patekusio tikro šovinio žuvo pagrindinis juostos aktorius, kovinių filmų žvagždės Briuso Lee sūnus Brandonas Lee. Nuo tada 1994-ųjų „Varnas“ apaugo mitais, legendomis ir pačiomis įvairiausiomis sąmokslo teorijomis bei tapo išties kultine juosta, sulig kiekvienais metais vis labiau auginančia savo gerbėjų armiją.

Roko muzikantas Erikas Dreivenas (aktorius Bill Skarsgård) ir jo mylimoji Šelė Vebster (dainininkė ir aktorė FKA Twigs) –draugai ir įsimylėjėliai, kurių jausmai vienas kitam negalėtų būti gilesni. Poetai apie tokią meilę sako – „stipresnė už mirtį“. Bent jau šiuo atveju tai – tikra tiesa.

Kuomet įsimylėjėliai žiauriai nužudomi, Erikui pasiūloma ypatinga galimybė: mainais į savo sielą jis turi galimybę sugrįžti žemėn ir atkeršyti žudikams. Vaikinas nedvejodamas sutinka. Pasivadinęs mirties pranašo Varno slapyvardžiu ir išsidažęs karo spalvomis, Erikas patraukia į šiurpų žygį, kurio metu vietos pasigailėjimui nebus.

Naujosios žiauraus mistinio nuotykių trilerio „Varnas“ versijos premjera Lietuvoje 2024 m birželį.
Mažiau >
Panašūs filmai kurie tau gali patikti

Van Helsingas

Premjera Lietuvoje
2004-05-07 
Daugiau

John Wick

Premjera Lietuvoje
2014-11-14 
Daugiau

DŽONAS VIKAS 2

Premjera Lietuvoje
2017-02-10 
Daugiau

DŽONAS VIKAS 3

Premjera Lietuvoje
2019-05-17 
Daugiau

DŽONAS VIKAS 4

Premjera Lietuvoje
2023-03-24 
Daugiau