T
Žanras: animacinis, nuotykinis, šeimai
/
Cenzas: V

DC SUPERAUGINTINIŲ LYGA / DC League of Super-Pets

Premjera Lietuvoje: 2022-07-29
Režisierius: Jared Stern, Sam Lavine
Kalba: lietuvių / Trukmė: 100 min.
Aprašymas:
Ar žinojote, kad ir superherojai turi augintinius?

Supermenui ir jo kolegoms patekus į klastingojo Lekso Liuterio nelaisvę, Supermeno šuo Kripto imasi organizuoti savo šeimininko ir jo draugų gelbėjimo misiją. Pirmiausia jam reikia įkalbėti kitus superherojų augintinius išsikrapštyti iš savo šiltų guolių. Pasitelkęs įtikinėjimus ir meilikavimus, Kripto šiaip ne taip surenka komandą: Betmeno šunį Eisą, Nuostabiosios...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Ar žinojote, kad ir superherojai turi augintinius?

Supermenui ir jo kolegoms patekus į klastingojo Lekso Liuterio nelaisvę, Supermeno šuo Kripto imasi organizuoti savo šeimininko ir jo draugų gelbėjimo misiją. Pirmiausia jam reikia įkalbėti kitus superherojų augintinius išsikrapštyti iš savo šiltų guolių. Pasitelkęs įtikinėjimus ir meilikavimus, Kripto šiaip ne taip surenka komandą: Betmeno šunį Eisą, Nuostabiosios Moters kiaulaitę PB, Blyksnio vėžlį Mertoną ir Žaliojo Žibinto voverę Čipą. Ši keista kompanija dabar turės įvaldyti savo naujai atrastas supergalias, išmokti dirbti komandoje ir, bendromis pastangomis išvaduoti savo mylimus šeimininkus.

Lietuviškai filmo personažus įgarsino aktoriai Giedrius Savickas, Justinas Jankevičius, Jurgis Marčėnas, Agnė Šataitė, Judita Urnikytė, Greta Grinevičiūtė, Vaidotas Žitkus ir kiti.
Mažiau >
Panašūs filmai kurie tau gali patikti

MAŽOJI PĖDA

Premjera Lietuvoje
2018-10-19 
Daugiau
Vilnius]Multikino]https://multikino.lt/filmai/dc-superaugintiniu-lyga-dc-league-of-super-pets