Žiūrėti filmą kitose namų kino platformose:
Žanras: komedija, kriminalinis
/
Cenzas: N-13

NES JAI LABAI RŪPI / I care a lot

Įgarsinimas: Lietuvių, Anglų, Rusų / Subtitrai: Lietuvių, Rusų, Latvių, Estų
Kaina: 3,99 Eur

Režisierius: J Blakeson
Scenaristas: J Blakeson
Vaidina: Peter Dinklage, Dianne Wiest, Rosamund Pike, Eiza Gonzalez, Isiah Whitlock Jr.
Trukmė: 118 min
Aprašymas:
Marla Greison (aktorė Rosamund Pike) – stilinga ir negailestinga teisinė globėja, kuri nuoširdžiai „rūpinasi“ senjorais, o ypač – jų pinigais. Pasinaudojusi įstatymo suteikta teise paskelbti senyvus žmones neveiksniais ir perimti visą jų turtą, kartu su padėjėja ir mylimąja Frane (akt. Eiza González) bei korumpuota daktare Eimos (akt. Alicia Witt) Marla nuolat ieško turtingų senjorų ir paima juos savo „globon“. Į...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Marla Greison (aktorė Rosamund Pike) – stilinga ir negailestinga teisinė globėja, kuri nuoširdžiai „rūpinasi“ senjorais, o ypač – jų pinigais. Pasinaudojusi įstatymo suteikta teise paskelbti senyvus žmones neveiksniais ir perimti visą jų turtą, kartu su padėjėja ir mylimąja Frane (akt. Eiza González) bei korumpuota daktare Eimos (akt. Alicia Witt) Marla nuolat ieško turtingų senjorų ir paima juos savo „globon“. Į bendrininkių akiratį patenka ir Dženiferė Peterson (akt. Dianne Wiest) – gerame rajone gyvenanti, apynauju mersedesu važinėjanti senjorė, kuri, panašu, turi nemenkų santaupų, o svarbiausia – neturi jokių artimųjų. Kitaip tariant – tikra „vyšnia ant torto“.

Puikiai įvaldę savąją schemą, moterys imasi veikti ir netrukus Dženiferė atsiduria senelių namuose, kur „dėl jos pačios saugumo“ yra uždaroma į specialų kambarį, iš jos paimamas mobilusis telefonas, o Marla su Frane imasi aktyviai tvarkyti senjorės finansus. Vis tik merginų laukia didžiulė staigmena. Faktas, kad apie žmogaus artimuosius nieko nežinoma oficialiai, dar nereiškia, kad jų nėra – kartais tie artimieji specialiai nori likti nežinomi. Pavyzdžiui, Dženiferės sūnus Romanas (akt. Peter‘is Dinklage‘as) – nusikalstamo sindikato vadeiva.

Veiksmo, netikėtų siužeto posūkių ir juodojo humoro kupina juosta yra liaupsinama kino kritikų, o Rosamund Pike už Marlos vaidmenį buvo apdovanota prestižiniu „Auksiniu gaubliu“.
Mažiau >
NES JAI LABAI RŪPI
NES JAI LABAI RŪPI
NES JAI LABAI RŪPI
NES JAI LABAI RŪPI
2021.05.21

„Auksinį gaublį“ už vaidmenį komedijoje „Nes jai labai rūpi“ pelniusi Rosamund Pike apdovanojimus užkasa sode

Didžioji dauguma aktorių, gavusių prestižinius apdovanojimus, statulėles išdidžiai eksponuoja garbingiausiose namų vietose. Tačiau Holivudo žvaigždė Rosamund Pike – išimtis. Savo kolekcijoje turinti „Emmy“, neseniai moteris papildė ją prestižiniu „Auksiniu gaubliu“, kurį pelnė už išties įsimintiną vaidmenį jau šiandien, gegužės 21 dieną, į Lietuvos kino teatrus atkeliaujančioje kriminalinėje komedijoje „Nes jai labai rūpi“. G...
Daugiau
Daugiau
Panašūs filmai kurie tau gali patikti

Saldus kerštas

Premjera Lietuvoje
2015-07-03 
Daugiau

AFERISTĖS

Premjera Lietuvoje
2019-09-20 
Daugiau

MIS NEPRIKLAUSOMA

Premjera Lietuvoje
2020-07-17 
Daugiau