Žanras: komedija, siaubo
/
Cenzas: N-16

VILKOLAKIAI TARP MŪSŲ / Werewolves within

Premjera Lietuvoje: 2021-10-08
Režisierius: Josh Ruben
Scenaristas: Mishna Wolff
Vaidina: Sam Richardson, Milana Vayntrub, George Basil, Sarah Burns
Aprašymas:
Kuomet miškų reindžeris Finas Vyleris (aktorius Sam‘as Richardson‘as) paskiriamas dirbti į ramų Byverfildo miestelį, jis nė nenutuokia, kas jo laukia. Atvykęs pareigūnas susipažįsta su vietine pašto darbuotoja Sesile Mur (akt. Milana Vayntrub), kuri tampa jo vadove, padėjėja ir partnere. Finas greitai supažindinamas su situacija: miestelio gyventojai pastaruoju metu susiskaldę dėl čia planuojamo tiesti vamzdyno. Tačiau labai greitai paaiškėja,...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Kuomet miškų reindžeris Finas Vyleris (aktorius Sam‘as Richardson‘as) paskiriamas dirbti į ramų Byverfildo miestelį, jis nė nenutuokia, kas jo laukia. Atvykęs pareigūnas susipažįsta su vietine pašto darbuotoja Sesile Mur (akt. Milana Vayntrub), kuri tampa jo vadove, padėjėja ir partnere. Finas greitai supažindinamas su situacija: miestelio gyventojai pastaruoju metu susiskaldę dėl čia planuojamo tiesti vamzdyno. Tačiau labai greitai paaiškėja, kad vamzdynas – toli gražu ne vienintelė susiskaldymo priežastis, o ir pats miestelis visiškai nėra toks ramus, koks atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Naujokas Finas iš pradžių negali patikėti pašnibždomis besidalijamais gandais: vietiniai ima kalbėti apie... vilkolakius! Tačiau kai sniege randamas svečių namų šeimininkės vyro kūnas su akivaizdžiomis žvėries nagų žymėmis, Finas suabejoja savo sveiku protu. Gal iš tikrųjų šiame paslaptingame miestelyje atgyja legendos apie mistiškus padarus iš siaubo knygų ir filmų? Negi išties pirmoji naujo jo darbo užduotis bus susidoroti su vilkolakiu?
Mažiau >
VILKOLAKIAI TARP MŪSŲ
VILKOLAKIAI TARP MŪSŲ
VILKOLAKIAI TARP MŪSŲ
VILKOLAKIAI TARP MŪSŲ
2021.10.08

Satyrinės siaubo komedijos „Vilkolakiai tarp mūsų“ premjeros proga – įdomūs faktai apie šias būtybes: kaip jais tampama ir net sergama?

Vilkolakiai knygose bei filmuose egzistuoja jau labai seniai. Bibliotekų lentynose netrūksta apie juos knygų, nevengiama juos vaizduoti ir įvairiausių žanrų filmuose. Šią savaitę Lietuvos kino ekranuose pasirodė netradicinė juosta – siaubo, komedijos bei detektyvo mišinys „Vilkolakiai tarp mūsų“, žiūrovams siūlantis nemažą dozę satyros, juodo humoro, įtampos bei netikėtą pabaigą. Premjeros proga surinkome įdomiausius faktus apie vilkolakius. Ką iš tiesų ap...
Daugiau
Daugiau
Panašūs filmai kurie tau gali patikti

NEDIDELĖ PASLAUGA

Premjera Lietuvoje
2018-09-21 
Daugiau

IŠTRAUKTI PEILIAI

Premjera Lietuvoje
2019-11-29 
Daugiau