Žanras: romantinė komedija
/
Cenzas: N-13

IDEALUS VYRAS / Not Ideal Man

Premjera Lietuvoje: 2020-01-24
Režisierius: MARIUS WAISBERG
Scenaristas: Evgeniya Khripkova, Zhora Kryzhovnikov
Vaidina: Yana Koshkina, Yuliya Aleksandrova, Egor Krid, Roman Kurtsyn
Kalba: rusų / Trukmė: 92 min.
Aprašymas:
Svetlana – miela, geraširdė mergina, trokštanti mylėti ir būti mylima, tačiau ji nuolat pritraukia įvairius šunsnukius. Išsiskyrusi su dar vienu neištikimu „kadru“, mergina įsidarbina įmonėje, pardavinėjančioje robotus. Šie visiškai nesiskiria nuo žmonių, lengvai prisitaiko prie konkretaus pirkėjo asmeninių savybių, ydų bei charakterio, tampa geriausiais jų draugais, bičiuliais ir partneriais. Tiesa, nutinka...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Svetlana – miela, geraširdė mergina, trokštanti mylėti ir būti mylima, tačiau ji nuolat pritraukia įvairius šunsnukius. Išsiskyrusi su dar vienu neištikimu „kadru“, mergina įsidarbina įmonėje, pardavinėjančioje robotus. Šie visiškai nesiskiria nuo žmonių, lengvai prisitaiko prie konkretaus pirkėjo asmeninių savybių, ydų bei charakterio, tampa geriausiais jų draugais, bičiuliais ir partneriais. Tiesa, nutinka visko. Kai vieno roboto programinėje įrangoje kažin kas sugenda ir firmos vadovai rengiasi išsiųsti jį remontui, Svetlana paprašo parduoti tą robotą jai, kadangi... jį įsimylėjo. 

Brangus pirkinys pasiteisina su kaupu. Robotas – atidus, paslaugus, dėmesingas; puikiai ruošia valgį, padeda namų ruošoje ir yra nenuobodus pašnekovas. Dienos bėga ir Mergina pamažu suvokia, kad jos gyvenime štai taip keistai atsirado visą laiką ieškotas idealus vyras. Tik ar jis tikrai toks idealus?
Mažiau >
T
Vilnius]Forum_Cinemas_Vingis]http://www.forumcinemas.lt/