JUODRAŠTIS / Chernovik

Premjera Lietuvoje - 2018-06-01
Režisierius: Sergey Mokritskiy
Vaidina: Severija Janušauskaitė, Nikita Volkov, Vilen Babichev, Irina Gorbacheva
Aprašymas:
Fantastinis nuotykių filmas “Juodraštis” – ekranizacija to paties pavadinimo romano, kurį parašė vienas populiariausių rusų fantastų Sergejus Lukjanenko, geriausiai pažįstamas kaip įsimintinais kino filmais virtusių romanų „Nakties sargyba“ bei „Dienos sargyba“ autorius.

Vieną dieną Kirilas pasijunta tarsi ištrintas iš savo gyvenimo. Staiga jo nebeatpažįsta nei draugai, nei šeima, nei mylima mergina. Jo bute gyvena svetimi žmonės, o darbe apie jį niekas nėra girdėjęs. Sukrėstam Kirilui apie naują realybę papasakoja keista nepažįstamoji. Pasak moters, vaikinas yra išrinktas tapti „muitininku“, kurio misija – saugoti vartus tarp daugybės paralelinių pasaulių. Dėl šios priežasties jo ankstesnis gyvenimas, jo praeitis yra ištrinti.

Vis dar negalinčiam patikėti Kirilui surengiama ekskursija po paralelines visatas. Vaikinui pamažu paaiškėja, kad visą gyvenimą jo pažinotas ir mylėtas pasaulis neaprėpiamoje visatoje tėra juodraštis kitiems, geresniems pasaulių variantams. Tačiau Kirilas su tuo taikstytis nenori, nes myli savo pasaulį – kad ir koks netobulas jis būtų.
Žanras: fantastinis, nuotykinis / Cenzas: N-7 /
2018.05.30

„Nakties sargyba“ autorius į kino teatrus grįžta su nauja fantastine juosta: viena iš filmo žvaigždžių – lietuvė S. Janušauskaitė

Fantastinis nuotykių filmas „Juodraštis“ – ekranizacija to paties pavadinimo romano, kurį parašė vienas populiariausių rusų fantastų Sergejus Lukjanenko, geriausiai pažįstamas kaip įsimintinais kino filmais virtusių romanų „Nakties sargyba“ bei „Dienos sargyba“ autorius. Jau birželio 1 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliausia pats naujausias jo romanu paremtas fantastinis nuotykių filmas „Juodraštis“, kuriame vieną pagr...
Daugiau
Daugiau

Panašūs filmai kurie tau gali patikti

NAKTINĖ PAMAINA
 
UNDINĖ. MIRTIES EŽERAS