Žanras: animacinis, fantastinis, komedija, muzikinis, nuotykinis, šeimai
/
Cenzas: V

MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS / My Little Pony

Premjera Lietuvoje: 2017-10-06
Režisierius: Jayson Thiessen
Scenaristas: Rita Hsiao, Meghan McCarthy, Michael Vogel, Lauren Faust
Vaidina: Zoe Saldana, Liev Schreiber, Emily Blunt, Michael Peña, Tara Strong, Kristin Chenoweth
Kalba: lietuvių / Trukmė: 99 min.
Aprašymas:
Ponių šalies draugystės princesė Žėrutė kartu su penkiomis ištikimosiomis draugėmis Obuoliuke, Vaivorykšte, Rausvute, Skraiduke ir Deimantuke laimingos gyvena savo karalystėje. Kol vieną dieną jų džiaugsmą, draugystę ir žaidimus pertraukia paslaptingas juodas debesis, pakibęs virš Ponių miesto. Netrukus paaiškėja, kad piktasis Karalius Uraganas ir jo padėjėja, grėsminga vienaragė nulaužtu ragu Šešėlė kėsinasi užimti...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Ponių šalies draugystės princesė Žėrutė kartu su penkiomis ištikimosiomis draugėmis Obuoliuke, Vaivorykšte, Rausvute, Skraiduke ir Deimantuke laimingos gyvena savo karalystėje. Kol vieną dieną jų džiaugsmą, draugystę ir žaidimus pertraukia paslaptingas juodas debesis, pakibęs virš Ponių miesto. Netrukus paaiškėja, kad piktasis Karalius Uraganas ir jo padėjėja, grėsminga vienaragė nulaužtu ragu Šešėlė kėsinasi užimti laimingąjį Ponių miestą.

Žėrutė su draugėmis pasiryžta išgelbėti gimtąjį miestą ir išsiruošia toli už Ponių šalies ribų. Į kelionę, kurioje jų laukia daugybė nuotykių, iššūkių, išbandymų ir naujų draugų. Poniukių pasiryžimas, užsispyrimas ir už visus išbandymus stipresnė draugystė nugalės visas kliūtis ir suras paslaptingą ginklą, padėsiantį nugalėti Karalių Uraganą. 

Lietuviškai filmo herojus įgarsino: Žėrutę - Neringa Nekrašiūtė; Kniauklį - Giedrius Arbačiauskas; Šešėlę - Ugnė Žirgulė; Rausvutę - Indrė Endriukaitė; Nuožmūną - Algirdas Dainavičius; Skraidukę - Inga Mikutavičiūtė; Kapitonę Plunksną - Neringa Varnelytė; Karalių Uraganą- Andrius Žiurauskas.
Mažiau >
MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS
MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS
MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS
MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS