Žiūrėti filmą kitose namų kino platformose:
Žanras: fantastinis
/
Cenzas: N-13

ROJAUS KALVOS / Paradise Hills

Įgarsinimas: Lietuvių, Anglų, Rusų / Subtitrai: Lietuvių, Anglų, Rusų, Estų
Kaina: 3,99 Eur

Režisierius: Alice Waddington
Scenaristas: Nacho Vigalondo, Brian DeLeeuw
Vaidina: Milla Jovovich, Jeremy Irvine, Emma Roberts, Awkwafina, Eiza Gonzalez, Danielle Macdonald
Trukmė: 95 min
Aprašymas:
Kadaise turtinga buvusi Umos šeima savo pašlijusią finansinę padėtį pataisyti tikisi ištekindama savo jauniausią dukterį už turtingo jaunikio, tačiau pati mergina visiškai netrokšta tekėti už neįdomaus ir nuobodaus turtuolio. Supratę, kad gražiuoju Umos neperkalbės, jos tėvai nutaria imtis rimtesnių priemonių ir išsiunčia ją į „Rojaus kalvas“ – specialų pensionatą jaunoms merginoms, kuriose jos...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Kadaise turtinga buvusi Umos šeima savo pašlijusią finansinę padėtį pataisyti tikisi ištekindama savo jauniausią dukterį už turtingo jaunikio, tačiau pati mergina visiškai netrokšta tekėti už neįdomaus ir nuobodaus turtuolio. Supratę, kad gražiuoju Umos neperkalbės, jos tėvai nutaria imtis rimtesnių priemonių ir išsiunčia ją į „Rojaus kalvas“ – specialų pensionatą jaunoms merginoms, kuriose jos paruošiamos tikram gyvenimui ir paverčiamos „geriausiomis savo pačių versijomis“.

Uma pamažu pastebi, kad paslaptingame pensionate dedasi keisti, bauginantys ir netgi grėsmingi dalykai. Dauguma kartu gyvenančių merginų dėl to nesijaudina, ir tik vienintelė Amarna supranta, ką Uma turi omenyje – kad su „Rojaus kalvomis“ ne viskas taip gerai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Naujosios draugės ima regzti planą, kaip pasprukti iš šio prašmatnaus kalėjimo, kol dar ne per vėlu.
Mažiau >
ROJAUS KALVOS
ROJAUS KALVOS
ROJAUS KALVOS
ROJAUS KALVOS
Panašūs filmai kurie tau gali patikti

VARTAI Į ANAPUS

Premjera Lietuvoje
2018-08-17 
Daugiau