Serena / Serena

Premjera Lietuvoje - 2014-12-05
Režisierius: Susanne Bier
Prodiuseris: Nick Wechsler, Paula Mae Schwartz, Steve Schwartz, Todd Wagner, Ben Cosgrove, Mark Cuban
Scenaristas: Christopher Kyle
Vaidina: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Sean Harris, Sam Reid, Rhys Ifans, Toby Jones
Aprašymas:
Praėjusio amžiaus trečiasis dešimtmetis. Jaunavedžiai Serena ir Džordžas Pembertonai (juos vaidina „Optimisto istorijoje" kartu pasirodę Jennifer Lawrence ir Bradley'is Cooper'is) iš Bostono persikelia į Šiaurės Karolinos valstiją, pasiryžę susikurti sau puikų gyvenimą. Kurį laiką viskas vyksta lyg nuostabiausiose svajonėse: vienas kitą mylintys ir palaikantys sutuoktiniai, didindami verslo apimtis, pamažu įgauna vis didesnį socialinį statusą, užmezga naudingų ryšių su aukštuomenės bei valdžios atstovais ir yra pasiryžę atsilaikyti prieš bet kokias kliūtis. Serena savo veiklumu, nuovokumu ir drąsa nenusileidžia vyrui ir, atrodo, kad jų laimei niekas negali sutrukdyti.

Tačiau pamažu virš sutuoktinių galvų ima tvenktis audros debesys. Po netikėto persileidimo, Serena sužino, kad ji tapo nevaisinga. Lyg to būtų negana, paaiškėja, kad Džordžas iš ankstesnių santykių turi nesantuokinį sūnų. Jaunos moters širdyje išsikerojusi neapykanta vieną dieną Serenai pakiša mintį apie žmogžudystę.

Ar pavyks Pembertonams nugalėti demonus, kurie kėsinasi sugriauti jų šeimos laimę? Įtampos kupina drama „Serena" Lietuvos kino teatruose - nuo gruodžio 5-tos dienos.
Žanras: drama /
Acme Film įvertinimas:5
Serena
Serena
Serena
Serena
2014.11.10

Jennifer Lawrence ir Bradley Cooperio duetas sugrįžta dramoje „Serena“, kur jie tapo vyru ir žmona Didžiosios depresijos metais

Filme „Optimisto istorija“ (angl. „Silver Linings Playbook“) regėtas charizmatiškas „Oskaro“ statulėle įvertintos Jennifer Lawrence ir šio apdovanojimo nominacijos nusipelniusio Bradley Cooperio duetas sugrįžta į Lietuvos kino teatrus stilingoje dramoje „Serena“. Filme nagrinėjama aistringos sutuoktinių poros istorija Didžiosios depresijos metais. Beatodairiškai vienas kitą pamilę herojai Serena (akt. J.Lawrence) ir Džordža...
Daugiau
Daugiau