Žanras: fantastinis, veiksmo
/
Cenzas: N-13

MONSTRŲ MEDŽIOTOJA / Monster Hunter

Premjera Lietuvoje: 2020-12-04
Režisierius: Paul W.S. Anderson
Scenaristas: Paul W.S. Anderson, Kaname Fujioka
Vaidina: Ron Perlman, Tony Jaa, Milla Jovovich, Meagan Good, Diego Boneta, T.I., Josh Helman, Jin Au-Yeung
Kalba: Anglų /
Aprašymas:
 

Naujame trileryje „Monstrų medžiotoja“ Milla Jovovich patenka į paralelinį pasaulį, kuriame karaliauja pabaisos. 

Šešių „Absoliutaus blogio“ filmų serija išgarsėjęs režisierius Paul‘as W.S. Anderson‘as sugrįžta su nauju monstrų trileriu. Kaip ir daugelyje ankstesnių jo juostų, naujame filme pagrindinis vaidmuo vėl patikėtas režisieriaus žmonai, Ukrainoje gimusiai buvusiai manekenei Millai...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
 

Naujame trileryje „Monstrų medžiotoja“ Milla Jovovich patenka į paralelinį pasaulį, kuriame karaliauja pabaisos. 

Šešių „Absoliutaus blogio“ filmų serija išgarsėjęs režisierius Paul‘as W.S. Anderson‘as sugrįžta su nauju monstrų trileriu. Kaip ir daugelyje ankstesnių jo juostų, naujame filme pagrindinis vaidmuo vėl patikėtas režisieriaus žmonai, Ukrainoje gimusiai buvusiai manekenei Millai Jovovich. 

Šalia mūsų pasaulio egzistuoja šiurpi paralelinė visata, kurioje karaliauja monstrai – pragariškos būtybės, aršiai kovojančios dėl teritorijos ir negailestingai žudančios kiekvieną įsibrovėlį. Kuomet specialus Jungtinių Tautų karinis būrys patenka į šį paralelinį pasaulį, jo vadovę leitenantę Natali Artemis (M. Jovovich) ir jos ištikimus karius ištinka šokas – žmonės niekuomet nebuvo patyrę tokio košmaro ir net neįsivaizdavo, kad jis apskritai įmanomas. 

Nuo pat pirmų minučių susidūrus su mirtinais pavojais, laiko stebėtis nebelieka – reikia kovoti dėl savo gyvybės. Desperatiškai atsimušinėdama nuo vis kraupesnių monstrų atakų, o jos žmonių vis mažėjant, leitenantė pamažu ima prarasti viltį. Tačiau tuomet ji sutinka paslaptingąjį Medžiotoją (akt. Tony‘is Jaa) – žmogų, gyvenantį šiame košmariškame pasaulyje ir atradusį būdą, kaip ne tik išgyventi, bet ir kovoti su nežmogiškais padarais. 

Specialiųjų efektų kupinas trileris „Monstrų medžiotoja“ sukurtas pagal to paties pavadinimo kompanijos „Capcom“ vaizdo žaidimą. Lietuvoje filmas pradedamas rodyti rugsėjo 4 dieną. 

 
Mažiau >
MONSTRŲ MEDŽIOTOJA
MONSTRŲ MEDŽIOTOJA
MONSTRŲ MEDŽIOTOJA
MONSTRŲ MEDŽIOTOJA