TERIS IR UŽBURTA AUŠROS KARALYSTĖ / Here comes the Grump

Premjera Lietuvoje - 2018-05-18
Režisierius: Andrés Couturier
Scenaristas: Jim Hecht
Vaidina: Ian McShane, Lily Collins, Toby Kebbell
Aprašymas:
 

Nuotaikinga animacija visai šeimai apie stebuklingą karalystę ir berniuką, nepabūgusį pikto burtininko – „Teris ir užburta Aušros karalystė“. 

Terio vaikystė prabėgo nuostabiame atrakcionų parke, kurį prižiūrėjo jo seneliai. Nuolatinės pramogos, vaikų juokas ir nesiliaujantis džiaugsmas lydėjo Terį kiekviename žingsnyje, tačiau dar labiau berniukas mėgo klausytis senelės istorijų. Jose atrakcionų parkas pavirsdavo stebuklinga vieta su didingomis balionų karalystėmis, galingais burtininkais, orą raižančiais drakonais ir daugybe kitų nuostabiausių dalykų. Deja, vieną dieną močiutės pasakos baigėsi, o senelis, likęs vienas, nebesugebėjo išlaikyti atrakcionų parko, kuris pamažu tapo niūria, liūdna ir apleista vieta. 

Ir kai jau visiškai nebelieka vilties, kad senos geros dienos galėtų sugrįžti, nutinka kai kas nepaprasto. Teris staiga atsiduria paslaptingoje karalystėje virš debesų, kuri įtartinai primena senelės pasakotas istorijas. Susipažinęs su žavinga princese Aušra ir pasidairęs po stebuklingą kraštą, Teris greitai įsitikina, kad senelės pasakojimai nebuvo išgalvoti, tačiau dabar šiai nuostabiai karalystei gresia didžiulis pavojus: piktasis burtininkas, Piktadarys Pikčiurna grasina joje sunaikinti visą džiaugsmą. Princesė įsitikinusi, kad Teris yra drąsuolis riteris, kuris nugalės Pikčiurną ir išgelbės karalystę. Pats Teris labiausiai norėtų kur nors pasislėpti ir leisti burtininką nugalėti kam nors kitam. Vis tik, nebelikus kitų išeičių, Teris kartu su naujų draugų pagalba stoja į kovą su piktuoju burtininku ir bendromis jėgomis apgina stebuklingą karalystę. 

Nuotaikinga animacinė juosta visai šeimai „Teris ir užburta Aušros karalystė“ į Lietuvos kino ekranus atkeliauja gegužės 18 dieną. 
Žanras: animacinis, komedija, nuotykinis / Kalba: Lietuvių / Trukmė: 97 / Cenzas: V /
TERIS IR UŽBURTA AUŠROS KARALYSTĖ
TERIS IR UŽBURTA AUŠROS KARALYSTĖ
TERIS IR UŽBURTA AUŠROS KARALYSTĖ
TERIS IR UŽBURTA AUŠROS KARALYSTĖ
2018.05.09

„Teris ir užburta Aušros karalystė“ režisierius: būdamas vaiku svajojau patirti tiek nuotykių, kiek patyrė Teris

Jau gegužės 18  dieną visų mažųjų žiūrovų kino teatruose lauks puiki pramoga – nuotaikinga britų ir meksikiečių animacija visai šeimai apie stebuklingą karalystę ir berniuką, nepabūgusį pikto burtininko – „Teris ir užburta Aušros karalystė“. „Šį filmą kūriau iš labai savanaudiškų paskatų: tiesiog pasiilgau istorijų apie burtininkus, magiją, žygdarbius. Todėl filme pagrindiniu herojumi tapo berniukas, kuriuo būdamas vaikas ...
Daugiau
Daugiau

Panašūs filmai kurie tau gali patikti

MAŽOJI PĖDA
 
MONSTRŲ VIEŠBUTIS 3: ATOSTOGOS