Kria-Kria-Keriai / Quackerz 3D

Premjera Lietuvoje - 2016-04-01
Režisierius: Victor Lakisov
Prodiuseris: Vsevolod Zorin, Ruben Atoyan, Oksana Brovchenko
Aprašymas:
Nuotaikingas ir kartais pavojingas ančių gyvenimas animacinėje juostoje „Kria-Kria-Keriai“

Kinijoje gyvenančios mandarininės antys skraidyti nemoka. Užtat moka kung-fu. Skraidyti moka Rusijos antys, į Kiniją atskrendančios žiemoti. Dėl skirtingų talentų Rusijos ir Kinijos antys nuo seno vienos į kitas žiūri iš aukšto. Tik ne Nikas. Stebėdamas svečius iš šiaurės, ančiukas supranta, kad senoviniai kovos menai jo netraukia – jis nori išmokti skraidyti! Deja, kad ir kaip stengiasi, svajonė nesipildo. Niko pastangas pamato Kinijoje besisvečiuojanti simpatiška antytė Ališa ir pasiūlo savo pagalbą. Užsispyrusiai siekdamas savo tikslo, su Ališos pagalba Nikas pamažu ima perprasti skraidymo paslaptis.

Tačiau vieną dieną draugų treniruotes ir atradimų džiaugsmą nutraukia žmogiška būtybė – piktadarė Margo. Jos tarnai piktadariai sugauna Ališą ir Niką. Tupėdami narve, draugai sužino apie Margo planus ir supranta, kad nuo jų priklauso visų gentainių likimas. Tuo tarpu saviškių pasigedę nesutariančios ančių stovyklos bus priverstos suvienyti jėgas, kad kartu pasipriešintų Margo ir jos pakalikų kėslams.

Nuotaikingą 3D filmą visai šeimai kūrė Rusijos ir Kinijos animatoriai, kartu su Kanados Ispanijos, Peru ir Estijos animacijos studijų pagalba. Į Lietuvos kino ekranus „Kria-Kria-Keriai“ atskrenda balanžio 1 dieną. 
Žanras: animacinis, fantastinis, šeimai / Kalba: Lietuvių / Trukmė: 90 / Cenzas: V /
Kria-Kria-Keriai
Kria-Kria-Keriai
Kria-Kria-Keriai
Kria-Kria-Keriai
2016.04.01

Atsvara Holivudui: dėl animacinio filmo “Kria-kria-keriai” jėgas suvienijo įspūdinga animatorių komanda

Jau šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose pasirodys ne tik graži, bet ir pamokanti lietuviškai įgarsinta animacinė juosta “Kria-kria-keriai”, pasakosianti istoriją apie nuotaikingą ir kartais net labai pavojingą ančių gyvenimą. Filmą kūrė įspūdinga animatorių komanda: dėl šios juostos jėgas suvienijo Kinijos, Rusijos, Kanados, Ispanijos bei Peru profesionalai. “Naujasis filmas – labai gera atsvara Holivudo produkcijai. Tačiau tai tikrai nerei&scar...
Daugiau
Daugiau