Apie

ACME Film - vienas didžiausių kino platintojų Baltijos šalyse.

Esame oficialus Warner Bros ir Sony Pictures atstovas bei didžiausias nepriklausomų filmų platintojas Baltijos šalyse, dirbantis su Lionsgate, STX, Studiocanal ir daugeliu kitų studijų.

Jau nuo 1999 m. mūsų komanda kruopščiai atrenka Lietuvos žiūrovams įdomius ir aktualius filmus, platina juos kino teatruose, televizijoje ir namų kino platformose.

Platiname ir kuriame lietuvišką kiną: mūsų repertuare tokie filmai kaip „Tarp pilkų debesų“, „Tadas Blinda: pradžia“, „Emilija iš Laisvės alėjos“, „Ir visi jų vyrai“, „Poetas", „Ko nežino vyrai" ir kiti.

ACME Film yra ACME Grupės dalis, kuri vienija 34 įmones, tokias kaip „ACC Distribution", „AVAD Baltic"  ir kt. Daugiau: www.acmegrupe.lt  

Sąžiningumas ir skaidri veikla – vienos iš strateginių mūsų vertybių, kurių laikomės vystydami bendrovės veiklą, dirbdami ir bendradarbiaudami su klientais, stiprindami ryšius su partneriais. Dėl šios priežasties drauge su kitomis „ACME Grupės“ bendrovėmis vadovaujamės šiais bendraisiais Atitikties įgyvendinimo principais.

 

Mūsų kontaktai:

ACME Film, UAB
Raudondvario pl. 131B,
LT-47188, Kaunas

E-mail: film@acmefilm.lt