Žiūrėti filmą kitose namų kino platformose:
Žanras: nuotykinis
/
Cenzas: N-13

CHAOSO PLANETA / Chaos Walking

Įgarsinimas: Lietuvių, Anglų, Rusų / Subtitrai: Lietuvių, Rusų, Latvių, Estų
Kaina: 3,99 Eur

Režisierius: Doug Liman
Scenaristas: Patrick Ness, Christopher Ford
Vaidina: Mads Mikkelsen, Tom Holland, Daisy Ridley, Nick Jonas, Ray McKinnon
Trukmė: 99 min
Aprašymas:
Todas (aktorius Tom‘as Holland‘as) yra paprastas vaikinas, gyvenantis Naujajame Pasaulyje – tolimoje egzotiškoje planetoje, kurioje žmonija rado savo ateitį. Tiesa, pats gyvenimas šioje planetoje yra koks tik nori, tik ne paprastas: čia kiekvieno žmogaus bet kuri mintis vizijų pavidalu matoma visiems aplinkiniams, o šis reiškinys vadinamas „Triukšmu“. Naujoji karta išmoko gyventi naujoje realybėje ir su dar vienu...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Todas (aktorius Tom‘as Holland‘as) yra paprastas vaikinas, gyvenantis Naujajame Pasaulyje – tolimoje egzotiškoje planetoje, kurioje žmonija rado savo ateitį. Tiesa, pats gyvenimas šioje planetoje yra koks tik nori, tik ne paprastas: čia kiekvieno žmogaus bet kuri mintis vizijų pavidalu matoma visiems aplinkiniams, o šis reiškinys vadinamas „Triukšmu“. Naujoji karta išmoko gyventi naujoje realybėje ir su dar vienu skirtumu - per visą savo gyvenimą nėra matę nei vienos moters.

Kuomet Todas, atskubėjęs į neaiškaus sprogimo vietą, pamato iš sudužusio kosminio aparato išlipusią Violą (akt. Daisy Ridley), jį ištinka tikras šokas. Dar didesnis apstulbimas Todo laukia, suvokus, kad Viola neskleidžia „Triukšmo“ – jos mintys nevirsta vizijomis ir niekas negali suprasti, ką mergina mąsto. Jaunuoliai leidžiasi į kvapą gniaužiančią ir pavojingiausių nuotykių pilną kelionę, kurioje jiems lemta atskleisti didžiausias Naujojo Pasaulio paslaptis.
Mažiau >
CHAOSO PLANETA
CHAOSO PLANETA
CHAOSO PLANETA
CHAOSO PLANETA