Annie / Annie

Premjera Lietuvoje - 2015-02-27
Režisierius: Will Gluck
Prodiuseris: Will Smith, Will Gluck, Jada Pinkett Smith, Jay-Z, Tyran Smith
Scenaristas: Aline Brosh McKenna, Emma Thompson, Will Gluck
Vaidina: Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jamie Foxx, Cameron Diaz, Rose Byrne, Bobby Cannavale, Quvenzhané Wallis
Aprašymas:
Annie (aktorė Quvenzhané Wallis, matyta juostoje „12 vergovės metų“) - maža mergaitė, gyvenanti vienoje Niujorko našlaičių prieglaudoje, tačiau neprarandanti vilties, kad vieną dieną tėvai sugrįš jos pasiimti. Kartu su keliomis geriausiomis draugėmis Annie kenčia gyvenimu nusivylusios prieglaudos prižiūrėtojos panelės Hanigan (akt. Cameron Diaz) išpuolius, tačiau nepraranda tikėjimo, kad galbūt jau rytoj viskas susitvarkys ir gyvenimas taps šviesesnis.

Vieną dieną atsitiktinumo dėka užsisvajojusią Anę iš po automobilio ratų ištraukia kandidatas į Niujorko merus Vilas Staksas (aktorius Jamie‘is Foxx‘as). Geros širdies, bet pagieža ir cinizmu apsiginklavęs verslininkas Vilas tikrai negalėjo tikėtis, kad šis spontaniškas poelgis padidins jo šansus kovoje dėl mero posto. Tačiau būtent taip ir nutinka: kažkam telefonu nufilmavus incidentą ir įdėjus į internetą, Vilo populiarumas ima augti. Kandidato komanda sumoja, kad Annie gali būti naudinga. Taip mergaitė atsiduria Vilo Stakso namuose. Ir nors milijonierius yra įsitikinęs, kad tapo našlaitės geruoju angelu, galbūt viskas yra atvirkščiai?

Šilta ir nuoširdi istorija apie tai, kaip maža mergaitė pakeičia visų aplinkinių gyvenimus, Lietuvos kino teatruose – nuo vasario 27-tos dienos. 
Žanras: šeimai, muzikinė komedija / Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda /
Annie
Annie
Annie
2015.02.25

Jamie Foxxas atskleidė, kad hitas „Gold Digger“ gimė jo namų studijoje, o 5-erių dukra lydi jį į filmavimus

Jamie Foxxas filmuose yra įkūnijęs arogantišką futbolo žvaigždę, keršto trokštantį vergą ir nusikaltėlį, tačiau šį penktadienį jis į didžiuosius ekranus sugrįžta visai šeimai skirtoje muzikinėje komedijoje „Annie“. Naujojoje juostoje „Oskaro“ laimėtojas vaizduoja paniurėlį verslininką Vilą Steksą, kuris kandidatuoja į miesto merus. Laikinai tapęs padykusios, guvios ir sumanios našlaitės Annie globėju vyras tikisi pagerinti rinkėj...
Daugiau
Daugiau