Žiūrėti filmą kitose namų kino platformose:
Žanras: komedija
/

BARB IR STAR KELIAUJA PRIE JŪROS / Barb and Star go Vista del Mar

Įgarsinimas: Lietuvių, Anglų, Rusų / Subtitrai: Lietuvių, Anglų, Rusų, Latvių, Estų
Kaina: 3,99 Eur

Režisierius: Josh Greenbaum
Scenaristas: Kristen Wiig, Annie Mumolo
Vaidina: Kristen Wiig, Jamie Dornan, Annie Mumolo
Trukmė: 107 min
Aprašymas:
Leiskitės į kelionę ir išlįskite iš savo kiauto su Barb ir Star! Kai ilgametės geriausios draugės, sulaukusios vidutinio amžiaus, nusprendžia pirmą kartą palikti gimtąjį miestelį ir iškeliauti atostogų į Vista del Mar kurortą Floridoje, jų laukia nepamirštamas nuotykis. Po pašėlusios nakties su jaunu nepažįstamuoju (Jamie Dornan, „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“), Barb ir Star įsivelia ne tik į komišką meilės...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Leiskitės į kelionę ir išlįskite iš savo kiauto su Barb ir Star! Kai ilgametės geriausios draugės, sulaukusios vidutinio amžiaus, nusprendžia pirmą kartą palikti gimtąjį miestelį ir iškeliauti atostogų į Vista del Mar kurortą Floridoje, jų laukia nepamirštamas nuotykis. Po pašėlusios nakties su jaunu nepažįstamuoju (Jamie Dornan, „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“), Barb ir Star įsivelia ne tik į komišką meilės trikampį, bet ir turi pastoti kelią ekscentriškos piktadarės planui su jomis susidoroti.

Barb ir Star vaidina bei scenarijų filmui kūrė Kristen Wiig („Nuostabioji moteris 1984”, „Sunokusios pamergės“) ir Annie Mumolo (“Blogos mamos”).
Mažiau >
BARB IR STAR KELIAUJA PRIE JŪROS
BARB IR STAR KELIAUJA PRIE JŪROS
BARB IR STAR KELIAUJA PRIE JŪROS
BARB IR STAR KELIAUJA PRIE JŪROS