Čapis / Chappie

Premjera Lietuvoje - 2015-03-06
Režisierius: Neill Blomkamp
Prodiuseris: Simon Kinberg
Scenaristas: Neill Blomkamp, Terri Tatchell
Vaidina: Hugh Jackman, Jose Pablo Cantillo, Sigourney Weaver, Dev Patel, Sharlto Copley, Miranda Frigon
Aprašymas:
Dirbtinis intelektas yra viena labiausiai bet kokio žanro fantastikos kūrėjus viliojančių temų. Tiek literatūroje, tiek kine ši tema gvildenta daugybę kartų. Dauguma kūrinių leidžia suprasti, kad protaujančios mašinos bei robotai gali tapti žmonijos pražūties priežastimi. Naujas vieno geriausiai vertinamų jaunosios kartos režisierių Neill‘o Blomkamp‘o („9-asis rajonas“, „Eliziejus“) filmas „Čapis“ siūlo mintį, kad gali būti ir priešingai.

Ką tik gimusį Čapį pagrobia nusikaltėliai, planuodami jį kada nors panaudoti saviems tikslams. Čapis tampa labai keistos šeimos įsūniu, kurio gyvenimas yra kaip ir kiekvieno vaiko. Jis auga, mokosi, yra veikiamas savo aplinkos, gėrio ir blogio apraiškų. Čapis yra ypatingas – turintis unikalių sugebėjimų, vienintelis toks visame pasaulyje. Jis yra robotas. Pirmasis žmonijos istorijoje, kuris gali jausti, mąstyti ir mokytis savarankiškai. Čapis yra nauja pakopa žmonijos evoliucijos istorijoje. 

Laikui bėgant Čapio paslaptis išaiškėja ir robotas tampa galingų jėgų taikiniu. Vienų tikslas yra jį pražudyti, kitų – išgelbėti. Nes visi supranta, kad Čapis yra tas taškas, po kurio žmonija niekuomet nebebus tokia pat.
Žanras: fantastinis, trileris, veiksmo / Cenzas: N-16 /
Čapis
Čapis
Čapis
Čapis
2015.03.06

Mokslinės fantastikos gerbėjams – 5-ios staigmenos Lietuvą jau pasiekusiame naujajame Neillo Blomkampo filme „Čapis“

Apie pirmąją jausti ir savarankiškai mąstyti sugebančią mašiną pasakojančiame naujajame Pietų Afrikos režisieriaus Neillo Blomkampo filme „Čapis“ (angl. „Chappie“) netrūks netikėtų akimirkų ir intriguojančių detalių. „The Guardian“ surinko penkias, leidinio kino ekspertų nuomone, labiausiai publikos dėmesio vertas šios juostos staigmenas. Filmo „Čapis“ veiksmas vyksta netolimoje ateityje, viename didžiausių Pietų Afrikos mi...
Daugiau
Daugiau