T
Žanras: komedija, kriminalinis
/

KUPONŲ KARALIENĖS / Queenpins

Premjera Lietuvoje: 2021-09-03
Režisierius: Aron Gaudet
Scenaristas: Aron Gaudet
Vaidina: Kristen Bell, Vince Vaughn, Kirby Howell-Baptiste
Aprašymas:
Pagal tikrus įvykius sukurtoje nuotaikingoje kriminalinėje komedijoje „Kuponų karalienės“ pasakojama dviejų draugių – Konės ir Džo Džo (aktorės Kirsten Bell ir Kirby Howell-Baptiste) – istorija. Jų gyvenimas eiliniame Amerikos miestelio priemiestyje buvo niekuo neišskirtinis, kol nesupelijo Konės pusryčių dribsniai. Tą lemtingą rytą praplėšusi visiškai naują pakuotę ir supratusi, kad papusryčiauti nepavyks, Konė suirzta ir...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Pagal tikrus įvykius sukurtoje nuotaikingoje kriminalinėje komedijoje „Kuponų karalienės“ pasakojama dviejų draugių – Konės ir Džo Džo (aktorės Kirsten Bell ir Kirby Howell-Baptiste) – istorija. Jų gyvenimas eiliniame Amerikos miestelio priemiestyje buvo niekuo neišskirtinis, kol nesupelijo Konės pusryčių dribsniai. Tą lemtingą rytą praplėšusi visiškai naują pakuotę ir supratusi, kad papusryčiauti nepavyks, Konė suirzta ir parašo piktą laišką dribsnius gaminančiai kompanijai. Savo pačios nelaimei, kompanija atsako į Konės laišką – atsiprašo ir padovanoja keletą nemokamų kuponų, kuriuos galima išsikeisti į prekes (šiuo atveju – dribsnius).

Konės galvoje užsidega animacinė lemputė su užrašu „idėja!“ ir moteris pabando tokį patį reikalą prasukti su dar keliomis kompanijomis. Pavyksta. Tuomet Konė sukurpia grandiozinį planą, pasidalija juo su Džo Džo ir abi draugės neria į kuponų „verslą“. Kuris, net ir jų pačių nuostabai, greitai pasirodo kur kas pelningesnis, nei jos įsivaizdavo.

 
Mažiau >
KUPONŲ KARALIENĖS
KUPONŲ KARALIENĖS
KUPONŲ KARALIENĖS
KUPONŲ KARALIENĖS
Panašūs filmai kurie tau gali patikti

BLOGOS MAMOS

Premjera Lietuvoje
2016-08-12 
Daugiau

ANTRASIS ŠANSAS

Premjera Lietuvoje
2018-12-14 
Daugiau

AFERISTĖS

Premjera Lietuvoje
2019-09-20 
Daugiau
Vilnius]Forum_Cinemas_Vingis]https://www.forumcinemas.lt/event/308045/title/kupon%C5%B3_karalien%C4%97s/