Žanras: drama, kriminalinis, trileris
/

DIDESNI PURSLAI / A Bigger Splash

Premjera Lietuvoje: 2016-05-06
Režisierius: Luca Guadagnino
Prodiuseris: David Kajganich, Olivier Courson, Ron Halpern, Marco Morabito
Scenaristas: David Kajganich, Alain Page
Vaidina: Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Dakota Johnson, Matthias Schoenaerts
Aprašymas:
Filmo „Aš esu meilė" režsierius tęsia aistringų santykių temą ir šį kartą nagrinėja kas nutinka, jei geismo ir malonumo neįmanoma suderinti?

Roko žvaigždė Mariana (Tilda Swinton) Italijos paplūdimyje mėgaujasi saule su savo meilužiu, kino operatoriumi Polu (Matthias Schoenaerts). Po gerklės operacijos ji kuriam laikui pasitraukė iš viešo gyvenimo ir scenos. Meilužius visiškai netikėtai aplanko muzikos prodiuseris Haris...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Filmo „Aš esu meilė" režsierius tęsia aistringų santykių temą ir šį kartą nagrinėja kas nutinka, jei geismo ir malonumo neįmanoma suderinti?

Roko žvaigždė Mariana (Tilda Swinton) Italijos paplūdimyje mėgaujasi saule su savo meilužiu, kino operatoriumi Polu (Matthias Schoenaerts). Po gerklės operacijos ji kuriam laikui pasitraukė iš viešo gyvenimo ir scenos. Meilužius visiškai netikėtai aplanko muzikos prodiuseris Haris (Ralph Fiennes). Maža to, jis pasirodo ne vienas, o su gražuole dukterimi Penelope (Dakota Johnson), kurią neseniai sutiko po ilgo nesimatymo. Šis filmas – tai Jacques’o Deray „Baseino“ (1969) perdirbinys, pavadinimas jam pasiskolintas iš to laikmečio garsaus britų menininko Davido Hockney paveikslo „Didesni purslai“ („A Bigger Splash“).
Mažiau >
DIDESNI PURSLAI
DIDESNI PURSLAI
DIDESNI PURSLAI
DIDESNI PURSLAI
2016.04.26

Juostoje “Didesni purslai” nusifilmavusi T. Swinton atskleidė pagrindinius buvimo žvaigžde privalumus

Gegužės 6 dieną Lietuvos kino teatruose bus pradedamas rodyti “Kino pavasario” metu daugybės komplimentų sulaukęs filmas “Didesni purslai”.  Filmo „Aš esu meilė" režsierius čia tęsia aistringų santykių temą ir šį kartą nagrinėja, kas nutinka, jei geismo ir malonumo neįmanoma suderinti. Pagrindinį vaidmenį juostoje atlikusi Tilda Swinton viename interviu atskleidė,  jog pasiliko visus drabužius, kuriuos teko dėvėti filmuojantis juos...
Daugiau
Daugiau