Žiūrėti filmą kitose namų kino platformose:
Žanras: trileris
/

Fatališka moteris / Fatale

Įgarsinimas: Lietuvių, Anglų, Rusų / Subtitrai: Lietuvių, Anglų, Rusų, Latvių, Estų
Kaina: 3,99 Eur

Režisierius: Deon Taylor
Scenaristas: David Loughery
Vaidina: Hilary Swank, Michael Ealy, Danny Pino, Mike Colter
Trukmė: 102 min
Aprašymas:
Derekas yra laimingai vedęs sporto agentas, tačiau po pašėlusio vienos nakties nuotykio jo idealus gyvenimas pradeda byrėti į šipulius. Po netikėto pasikėsinimo į jo gyvybę, Derekas sužino, kad jo seksuali ir paslaptinga meilužė yra policijos agentė, tirianti jo bylą. Beviltiškai bandydamas išsaugoti savo santuoką, jis vis labiau patenka į jos spąstus, rizikuodamas savo šeima, karjera ir net gyvybe. Provokuojantis psichologinis trileris ir...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Derekas yra laimingai vedęs sporto agentas, tačiau po pašėlusio vienos nakties nuotykio jo idealus gyvenimas pradeda byrėti į šipulius. Po netikėto pasikėsinimo į jo gyvybę, Derekas sužino, kad jo seksuali ir paslaptinga meilužė yra policijos agentė, tirianti jo bylą. Beviltiškai bandydamas išsaugoti savo santuoką, jis vis labiau patenka į jos spąstus, rizikuodamas savo šeima, karjera ir net gyvybe. Provokuojantis psichologinis trileris ir nenuspėjamas katės ir pelės žaidimas, kuriame viena klaida gali pakeisti tavo visą gyvenimą.

Vaidina dviejų „Oskarų“ laureatė Hilary Swank („P.S. Myliu tave“, „Mergina, verta milijono“), Michael Ellie („Greiti ir įsiutę 2“) ir kiti.
Mažiau >
Fatališka moteris
Fatališka moteris
Fatališka moteris
Fatališka moteris