Susikaupk / Focus

Premjera Lietuvoje - 2015-02-27
Režisierius: Glen Ficarra, John Requa
Prodiuseris: Charlie Gogolak, Stan Wlodkowski
Scenaristas: Glen Ficarra, John Requa
Vaidina: Will Smith, Rodrigo Santoro, Margot Robbie
Aprašymas:
Nikis (vaid. Will‘as Smith‘as) yra gyvenime šilto ir šalto matęs aferistas – vienas geriausių savo srityje. Eilinio darbelio metu Nikis susipažįsta su neeiline mergina Džese (ją vaidina „Volstryto vilke“ matyta Margot Robbie). Gražuolė Džesė paprašo aferų veterano išmokyti ją profesinių triukų. Nors ir dvejodamas, Nikis sutinka. Pamažu jų bendravimas peržengia mokytojo ir mokinės santykių ribą. Vyras pažeidžia vieną pagrindinių savo pasaulio taisyklių – nepainioti darbo su jausmais. Išsiskyrimas tampa neišvengiamas.

Praeina treji metai. Buvę kolegos ir meilužiai netikėtai susitinka Buenos Airėse, kur, kaip netrukus paaiškėja, abu yra nusitaikę į tą patį grobį - jauną milijardierių, automobilių lenktynių fanatiką. Nikiui ši afera yra toji, po kurios galima sau leisti palikti verslą ir išeiti į užtarnautą poilsį. Tokia, kurioje negali būti nė menkiausios klaidos. Tačiau Džesė turi savų planų ir nežada lengvai pasitraukti. Buvę mokytojas ir mokinė stoja vienas prieš kitą pavojingame žaidime.

Įtempto siužeto trileris „Susikaupk“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja vasario 27 dieną. 
Žanras: komedija, kriminalinis, romantinis / Trukmė: 104 min / Cenzas: N-16 /
Susikaupk
Susikaupk
Susikaupk
Susikaupk
2015.01.28

Stilingame aferų trileryje „Susikaupk“ jausmus su darbu sumaišęs Willo Smitho herojus mėgins išnešti sveiką kailį

Juostos „Kvaila, beprotiška meilė“ (angl. „Crazy Stupid Love“) scenarijaus autoriai ir režisieriai Glennas Ficarra ir Johnas Requa vasario pabaigoje į kino teatrus atgabena šmaikščių scenų ir dialogų nepašykštėsiantį stilingą aferų trilerį „Susikaupk“ (angl. „Focus“). Pagrindinius vaidmenis naujojoje juostoje atliko charizmatiška aktorių pora – puikiai žinomas Willas Smithas ir dėmesio po vaidmens fi...
Daugiau
Daugiau