Kaip atsikratyti boso 2 / Horrible Bosses 2

Premjera Lietuvoje - 2014-11-28
Režisierius: Sean Anders
Prodiuseris: John Morris, John Cheng
Scenaristas: Sean Anders, John Morris, Michael Markowitz, John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein
Vaidina: Jennifer Aniston, Jason Bateman, Kevin Spacey, Jason Sudeikis, Christoph Waltz, Charlie Day, Chris Pine
Aprašymas:
Po to, kai prieš trejus metus Nikas (aktorius Jason'as Bateman'as), Deilas (akt. Charlie'is Day'us) ir Kurtas (akt. Jason'as Sudeikis) susitvarkė su jiems gyvenimą kaip reikiant gadinusiais viršininkais, reikalai nurimo.

Atsikandę darbo kitiems, trijulė bando pradėti savo verslą. Tačiau juos „išduria" klastingas investuotojas (kurį vaidina Q. Tarantino filmų išgarsintas vokiečių aktorius Christoph'as Waltz'as). Norėję tapti savo paties bosais, vaikinai nežada taip lengvai nuleisti rankų ir nesirengia leisti š.... sau ant galvų.

Patraukliausias planas atsiskaityti su sukčiumi trijulei pasirodo investuotojo suaugusio sūnaus (akt. Chris'as Pine'as) pagrobimas, vietoje išpirkos reikalaujant kontrolinio savo įmonės akcijų paketo.

Su nuoširdžiu entuziazmu pradėtas vykdyti planas, žinoma, nesiklosto taip, kaip sumanyta. Negana to, kad investuotojas absoliučiai neskuba pradėti verkti ir atiduoti įmonės, į vaikinų gyvenimus sugrįžta seksualinis grobuonis - daktarė Džiulija Haris (akt. Jennifer Aniston), situaciją supainiosianti dar labiau. 
Žanras: komedija / Cenzas: N-16 /
Kaip atsikratyti boso 2
Kaip atsikratyti boso 2
Kaip atsikratyti boso 2
Kaip atsikratyti boso 2
2014.11.13

Per „Kaip atsikratyti boso 2“ premjerą Londone Jasono Sudeikio sužadėtinė Olivia Wilde nustelbė Jennifer Aniston

Nors Holivudo aktorė Jennifer Aniston naujojoje komedijoje „Kaip atsikratyti boso 2“ (angl. „Horrible Bosses 2“) atlieka seksualios plėšrūnės rolę, per šią savaitę Londone vykusią filmo premjerą ne ji tapo pagrindiniu fotografų ir žurnalistų dėmesio objektu. Daugiausia pagyrų susižėrė ir kitas renginio viešnias nustelbė „Kaip atsikratyti boso 2“ nė nevaidinusi, tačiau šio filmo aktorių, sužadėtinį Jasoną Sudeikį atlydėjusi Olivia W...
Daugiau
Daugiau