Žanras: siaubo
/
Cenzas: N-13

ATEIK PAŽAISTI / Come Play

Premjera Lietuvoje: 2020-10-30
Režisierius: Jacob Chase
Prodiuseris: Alex Heineman, Andrew Rona
Vaidina: Gillian Jacobs, John Gallagher Jr., Azhy Robertson
Trukmė: 96 min
Aprašymas:
Oliveris (akt. Azhy Robertson‘as) nuo pat kūdikystės buvo kitoks. Autizmo sutrikimą turintis vaikas, net ir sulaukęs mokyklinio amžiaus, gyvena savo pasaulyje, praktiškai nekalba ir šalinasi žmonių. Vaikai, kaip žinia, gali būti itin negailestingi tiems, kurie yra kitokie nei jie patys. Dėl savo kitoniškumo, Oliveriui būtinas mobilusis telefonas ar planšetė – kad jų pagalba galėtų bendrauti su aplinkiniu pasauliu. Vieną dieną nutinka...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Oliveris (akt. Azhy Robertson‘as) nuo pat kūdikystės buvo kitoks. Autizmo sutrikimą turintis vaikas, net ir sulaukęs mokyklinio amžiaus, gyvena savo pasaulyje, praktiškai nekalba ir šalinasi žmonių. Vaikai, kaip žinia, gali būti itin negailestingi tiems, kurie yra kitokie nei jie patys. Dėl savo kitoniškumo, Oliveriui būtinas mobilusis telefonas ar planšetė – kad jų pagalba galėtų bendrauti su aplinkiniu pasauliu. Vieną dieną nutinka kažkas nepaprasto: iš ekrano į jį kreipiasi nepažįstama būtybė, prisistatanti Lario vardu ir taip pat ieškanti draugo.

Negalėdamas patikėti tokiu stebuklu, Oliveris vis daugiau laiko praleidžia su mobiliaisiais įrenginiais ir galų gale priverčia sunerimti tėvus. Tačiau bandymas apriboti Oliverio laiką, praleidžiamą virtualiajame pasaulyje, suerzina paslaptingąjį Larį – būtybė toli gražu nesiruošia dalintis Oliverio dėmesiu. Tai supratęs, vaikas bando perspėti tėvus, kurie, žinoma, sūnumi nepatiki. Tačiau netrukus Laris apsigyvena ir Oliverio tėvų išmaniuosiuose, o dar vėliau suras ir būdą, kaip persikelti į realybę fiziškai. Dabar Lario draugystė jau reiškia nebe džiaugsmą, o mirtiną pavojų.

XXI-ojo amžiaus technologijų siaubo trileris „Ateik pažaisti“ Lietuvoje pradedamas rodyti per Heloviną – spalio 30 dieną.

 
Mažiau >
ATEIK PAŽAISTI
ATEIK PAŽAISTI
ATEIK PAŽAISTI
ATEIK PAŽAISTI
Panašūs filmai kurie tau gali patikti

Sapnų demonai

Premjera Lietuvoje
2016-04-29 
Daugiau

Neišjunk šviesos

Premjera Lietuvoje
2016-07-22 
Daugiau

SLENDERMENAS

Premjera Lietuvoje
2018-08-24 
Daugiau

ANABELĖ 3

Premjera Lietuvoje
2019-07-12 
Daugiau