Žanras: siaubo
/
Cenzas: N-13

PABĖGIMO KAMBARYS 2: IŠĖJIMO NĖRA / Escape Room 2

Premjera Lietuvoje: 2021-07-16
Režisierius: Adam Robitel
Scenaristas: Fritz Böhm, Will Honley
Vaidina: Logan Miller, Taylor Russell, Thomas Cocquerel, Holland Roden
Aprašymas:
Pirmoji „Pabėgimo kambario“ dalis baigėsi, dviem žaidėjams sugebėjus išspręsti visas užduotis ir ištrūkti iš mirtinų kompanijos „Minos“ paspęstų spąstų. Benas (aktorius Logan‘as Miller‘is) nenori nieko kito, kaip tik užmiršti tą siaubingą patirtį. Tuo tarpu Zoja (akt. Taylor Russel) negali susitaikyti su faktu, kad tiesiai prieš jos akis buvo nužudyti keturi žmonės – „žaidimo“ dalyviai...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Pirmoji „Pabėgimo kambario“ dalis baigėsi, dviem žaidėjams sugebėjus išspręsti visas užduotis ir ištrūkti iš mirtinų kompanijos „Minos“ paspęstų spąstų. Benas (aktorius Logan‘as Miller‘is) nenori nieko kito, kaip tik užmiršti tą siaubingą patirtį. Tuo tarpu Zoja (akt. Taylor Russel) negali susitaikyti su faktu, kad tiesiai prieš jos akis buvo nužudyti keturi žmonės – „žaidimo“ dalyviai – ir ima rinkti informaciją apie „Minos“.

Pasirodo, kompanija ne tik kad nenutraukė veiklos – jos sukurti pabėgimo kambariai slapta veikia visame pasaulyje. Sąlygos, žinoma, irgi tokios pat: išspręsk visas užduotis arba mirk. Zoja pasiryžusi padaryti bet ką, kad kaltieji būtų nubausti.

Visai netrukus paaiškėja, kad „Minos“ irgi nesėdėjo sudėjusi rankų. Vieną vakarą Zojai ir Benui važiuojant metro, jų vagonas atsikabina nuo traukinio, durys užsiblokuoja, o iš garsiakalbių pasigirsta balsas, sveikinantis „atvykus į Minos pabėgimo kambarį“. Vagone iš viso yra šeši žmonės. Ir žaidimas prasideda iš naujo.
Mažiau >
PABĖGIMO KAMBARYS 2: IŠĖJIMO NĖRA
PABĖGIMO KAMBARYS 2: IŠĖJIMO NĖRA
PABĖGIMO KAMBARYS 2: IŠĖJIMO NĖRA
PABĖGIMO KAMBARYS 2: IŠĖJIMO NĖRA
2021.07.16

Siaubo trilerio „Pabėgimo kambarys“ antrosios dalies kūrėjai susidūrė su netikėtu iššūkiu

2019-aisiais pasirodęs siaubo trileris „Pabėgimo kambarys“ kūrėjams kainavo vos 9 milijonus, o uždirbo daugiau nei 150 milijonų dolerių. Dėl tokios sėkmės studija ilgai nelaukiant nutarė imtis intriguojančios istorijos tęsinio ir jau šiandien kino teatrų ekranus išvysta „Pabėgimo kambarys 2: išėjimo nėra“. Prieš premjerą duotame interviu juostos režisierius Adamas Robitelis papasakojo ne tik apie sau pačiam iškeltą gerokai aukšte...
Daugiau
Daugiau
Panašūs filmai kurie tau gali patikti

PJŪKLAS 8

Premjera Lietuvoje
2017-10-27 
Daugiau

PABĖGIMO KAMBARYS

Premjera Lietuvoje
2019-01-04 
Daugiau

SPIRALĖ

Premjera Lietuvoje
2021-05-21 
Daugiau