IŠVARYMAS 2 / Conjuring 2

Premjera Lietuvoje - 2016-06-10
Režisierius: James Wan
Prodiuseris: James Wan, Rob Cowan, Peter Safran, Dave Neustadter, Richard Brener, Walter Hamada
Scenaristas: James Wan, David Johnson, Chad Hayes, Carey Hayes
Vaidina: Patrick Wilson, Franka Potente, Vera Farmiga
Aprašymas:
2013 metais pasirodžiusio, išradingai gąsdinusio ir vienu žiūrimiausių visų laikų siaubo filmu tapusio „Išvarymo“ režisierius, neabejotinas siaubo žanro maestro James Wan’as pristato dar vieną šiurpą keliančią tikrą demono išvarymo istoriją, kuri pasak realiai gyvenime egzistavusių demonologų Edo ir Loreinos Warrenų (moteris tebėra gyva), yra vienas kraupiausių paranormalių apraiškų atvejų jų ilgalaikėje praktikoje tiriant bei išvarant piktąsias dvasias.

Naujajame filme paranormalių reiškinių ekspertai ir pagarsėję egzorcizmo profesionalai Edas ir Loreina Vorenai (juos, kaip ir pirmoje dalyje, įkūnija aktoriai Vera Farmiga ir Patrick‘as Wilson‘as) vienišos keturių vaikų motinos kvietimu keliauja į Angliją, kur šiauriniame Londono priemiestyje Enfilde įsikūrusios šeimos namuose ima dėtis keisti, nepaaiškinami ir baugūs dalykai. Du iš keturių vaikų – 11 ir 13 metų sesutės – ima girdėti balsus, verčiančius skaudinti aplinkinius, namuose ima judėti baldai ir kiti daiktai, girdisi bauginantys garsai, o netrukus mergaitėms ima rodytis iš kito pasaulio atklydusios ir toli gražu ne draugiškai nusiteikusios šmėklos. Vienintelė šeimos viltis – kad Varenai sugebės jiems padėti.
Žanras: siaubo / Trukmė: 133 min. / Cenzas: N-16 /
IŠVARYMAS 2
IŠVARYMAS 2
IŠVARYMAS 2
IŠVARYMAS 2
2016.06.10

Į Lietuvą atkeliaujantis „Išvarymas 2“ pasakos siaubingą, tačiau iš tiesų Anglijoje įvykusią istoriją

Jau šiandien kino teatruose – ypatinga premjera kokybiškų siaubo filmų mėgėjams. Į didžiuosius ekranus atkeliauja “baisiausiu šių metų filmu” kritikų įvardintas “Išvarymo” tęsinys “Išvarymas 2”. 2013 metais kino teatruose pasirodęs siaubo filmas  tapo viena žiūrimiausių šio žanro juostų, todėl buvo nuspręsta kurti jo tęsinį. Naujasis siužetas – nepaprastas. Jis paremtas tikra istorija, kuri 1977-1979 ...
Daugiau
Daugiau

Panašūs filmai kurie tau gali patikti

Tūnąs tamsoje
 
Išvarymas
2013