Žanras: animacinis, komedija, veiksmo
/
Cenzas: V

LEGO BETMENAS. FILMAS / Lego Batman Movie

Premjera Lietuvoje: 2017-02-10
Režisierius: Chris McKay
Prodiuseris: Phil Lord, Christopher Miller, Will Allegra, Ryan Harris, Zareh Nalbandian
Scenaristas: Seth Grahame-Smith
Vaidina: Ralph Fiennes, Michael Cera, Mariah Carey, Zach Galifianakis, Will Arnett
Aprašymas:
„Lego filmui“ sulaukus triuškinančios sėkmės visame pasaulyje, iš daugybės jo herojų savo atskiro filmo pirmasisi sulaukė ne kas kitas, o iš pažiūros niūrusis kovotojas su blogiukais – Betmenas.

Gothame bręsta nelinksmos permainos. Miesto tvarkai ir ramybei ima grasinti piktasis Juokdarys. Šįkart, norėdamas nugalėti blogį, Betmenas bus priverstas atsisakyti savo įpročio dirbti vienam ir išmokti dirbti komandoje su kitais...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
„Lego filmui“ sulaukus triuškinančios sėkmės visame pasaulyje, iš daugybės jo herojų savo atskiro filmo pirmasisi sulaukė ne kas kitas, o iš pažiūros niūrusis kovotojas su blogiukais – Betmenas.

Gothame bręsta nelinksmos permainos. Miesto tvarkai ir ramybei ima grasinti piktasis Juokdarys. Šįkart, norėdamas nugalėti blogį, Betmenas bus priverstas atsisakyti savo įpročio dirbti vienam ir išmokti dirbti komandoje su kitais herojais (ir ne tik). Aišku, tai padaryti jam nebus lengva, tad Betmeno laukia daugybė nesusipratimų ir nepatogių situacijų, bendraujant su aplinkiniais. Na, bet gal tai – tik į gera? Juk net ir niūriausi kovotojai už teisybę bent kartais gali nusišypsoti, ar ne?

Lietuviškai filmą įgarsino: Gytis Balčiūnas (Betmenas), Algirdas Dainavičius (Džokeris), Vaidas Baumila (Supermenas), Vytas Rašimas (Daktaras), Petras Venslova (Albertas), Benita Vasauskaitė (Harlė Kvin), Joana Čižauskaitė (Barbara), Vidas Petkevičius (Komisaras Gordonas), Marcelė Zikaraitė (Kompiuteris Betmeno namuose), Adelė Teresiūtė (Moteris Katė), Dainius Jankauskas (Robinas).

Filmas dubliuotas studijoje „Garso architektūra”.
Mažiau >
2017.02.08

Betmeną suvaidinęs B. Affleckas: naujasis „LEGO Betmenas“ – kur kas kietesnis už manąjį

Žmogų šikšnosparnį filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ suvaidinęs Benas Affleckas tikina, jog su nekantrumu laukė animacinės juostos „LEGO Betmenas. Filmas“ ne tik dėl savo atžalų, bet ir dėl to, kad palygintų pagrindinius personažus.  2014 metais „Lego filmui“ sulaukus triuškinančios sėkmės visame pasaulyje, iš daugybės jo herojų savo atskiro filmo pirmasis sulaukė ne kas kitas, o niūrusis kovotoj...
Daugiau
Daugiau
Panašūs filmai kurie tau gali patikti

Lego filmas

Premjera Lietuvoje
2014-02-07 
Daugiau