Žiūrėti filmą kitose namų kino platformose:
Žanras: siaubo, trileris
/
Cenzas: N-16

MIRTINA NUOMA / Rental

Įgarsinimas: Lietuvių, Anglų, Rusų / Subtitrai: Lietuvių, Anglų, Rusų, Latvių, Estų
Kaina: 3,99 Eur

Režisierius: Dave Franco
Prodiuseris: Dave Franco, Teddy Schwarzman, Ben Stillman, Elizabeth Haggard
Scenaristas: Dave Franco, Joe Swanberg
Vaidina: Alison Brie, Dan Stevens, Jovani Ridler, Toby Huss
Trukmė: 88 min
Aprašymas:
Vienišas tėtis savo aštuonmetei dukrai Sofijai kas vakarą seka išgalvotas pasakas, vykstančias stebuklingoje „Pasakų šalies“ kino studijoje. Jose Sofija visuomet vaidina princesę, o jos tėtis įsikūnija į drąsų visus pavojus nugalintį ir princesę išgelbstintį princą. Metai bėga, Sofija pamažu auga, tačiau vakarinių pasakų ritualas nesikeičia. Kol vieną dieną mergaitė įsimyli savo...Skaityti daugiau >
Aprašymas:
Vienišas tėtis savo aštuonmetei dukrai Sofijai kas vakarą seka išgalvotas pasakas, vykstančias stebuklingoje „Pasakų šalies“ kino studijoje. Jose Sofija visuomet vaidina princesę, o jos tėtis įsikūnija į drąsų visus pavojus nugalintį ir princesę išgelbstintį princą. Metai bėga, Sofija pamažu auga, tačiau vakarinių pasakų ritualas nesikeičia. Kol vieną dieną mergaitė įsimyli savo klasioką ir apstulbina tėtį, pareikšdama, kad nuo šiol princo vaidmenį vaidins kitas aktorius. Šokiruotas ir šiek tiek nuliūdintas tėtis suvokia, kad jo mylima dukrelė žengia į kitą gyvenimo etapą, kuriame dukrai jis bus mažiau reikalingu ne tik pasakose.

Tačiau kaip išlaikyti balansą tarp laisvės ir perdėto rūpesčio; kaip „neužspausti“ savo dukters ir neprarasti jos meilės? Ir kaip sugebėti išlikti jos didvyriu tiek fantazijose, tiek realiame gyvenime? Atsakymus rasite šiame lietuvių kilmės prancūzų režisieriaus Mišelio Hazanavičiaus filme visai šeimai.
Mažiau >
MIRTINA NUOMA
MIRTINA NUOMA
MIRTINA NUOMA