MONSTRŲ VIEŠBUTIS 3: ATOSTOGOS / Hotel Transylvania 3

Premjera Lietuvoje - 2018-07-13
Režisierius: Genndy Tartakovsky
Scenaristas: Genndy Tartakovsky, Michael McCullers
Vaidina: Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Genndy Tartakovsky
Aprašymas:
 

Drakula ir kiti „Monstrų viešbučio“ gyventojai kviečia kartu paatostogauti trečioje animacinės juostos dalyje. 

545-erių metų sukaktį neseniai atšventęs monstrų viešbučio valdytojas Drakula jaučiasi pavargęs. Nieko nuostabaus – viešbučiui ir jo svečiams reikalinga nuolatinė priežiūra; nesibaigiantį stresą kelia jaudulys ir rūpestis mylima dukrele bei dar labiau mylimu anūku; tačiau labiausiai Drakulą vargina vienatvė. Stebėdamas laimingą dukros Meivės šeimą, Drakula ilgisi žmonos ir trokšta surasti naują meilę. 

Nebegalėdama daugiau žiūrėti į perkarusį tėtį, Meivė nusprendžia imtis veiksmų ir slapčia nuo Drakulos suorganizuoja prabangų kruizą visai artimiausių draugų šutvei. Iš pradžių papurkštavęs dėl tokio savivaliavimo, Drakula pagaliau nusileidžia ir ima ruoštis kelionėn. O kruiziniame monstrų laive, pamačius gražuolę laivo kapitonę Eriką, visi jo purkštavimai baigiasi galutinai. Nebematydamas nieko aplink, Drakula varvina seilę dėl naujos savo simpatijos, tačiau ši pasirodo turinti savų paslapčių. Netrukus paaiškėja, kad Erika yra žymiojo vampyrų medžiotojo Van Helsingo proanūkė, tęsianti savo senelio darbus. Drakulai, jo šeimai ir draugams iškyla didžiulis pavojus. 

Nuotykių kupina, visai šeimai skirta nuotaikinga animacinė juosta „Monstrų viešbutis 3: atostogos“ Lietuvoje pradedama rodyti liepos 13 dieną. 
Žanras: animacinis, komedija, šeimai / Kalba: Lietuvių / Cenzas: V /
MONSTRŲ VIEŠBUTIS 3: ATOSTOGOS
MONSTRŲ VIEŠBUTIS 3: ATOSTOGOS
MONSTRŲ VIEŠBUTIS 3: ATOSTOGOS
MONSTRŲ VIEŠBUTIS 3: ATOSTOGOS
2018.04.17

Į kino teatrus grįžta trečioji „Monstrų viešbučio“ dalis: kiekviename žingsnyje lauks po atostogų nuotykį

Kone viso pasaulio vaikų ir net suaugusiųjų pamėgtas „Monstrų viešbutis“ grįžta į kino teatrus. Jau liepos 13 dieną didžiuosiuose ekranuose pasirodys animacinio šedevro tęsinys „Monstrų viešbutis 3: atostogos“, kuris žada ne tik pakoreguoti mažųjų žiūrovų vasaros atostogų planus, bet ir parodysiantis, kaip turiningai ir su daug nuotykių atostogauja gerai pažįstamas Drakula su šeima bei draugais. Beje, į atostogas jis išsiruošia n...
Daugiau
Daugiau

Panašūs filmai kurie tau gali patikti

Monstrų viešbutis 3D
2012 
Monstrų viešbutis 2