Ūsuotasis ponas Mortdecai / Mortdecai

Premjera Lietuvoje - 2015-01-23
Režisierius: David Koepp
Prodiuseris: Patrick McCormick, Sam Sarkar
Scenaristas: Eric Aronson
Vaidina: Ewan McGregor, Johnny Depp, Paul Bettany, Gwyneth Paltrow, Aubrey Plaza, Olivia Munn
Aprašymas:
Jei pasaulyje egzistuotų apdovanojimas už plačiausią keisčiausių personažų skalę, aktorius Džonis Depas būtų vienas pirmųjų kandidatų jį gauti. Per savo karjerą suvaidinęs daugybę keistuolių, amerikiečių aktorius sugrįžta su dar vienu „nučiuožusiu“ vaidmeniu - pono Čarlio Mortdecai.

Čarlis Mortdecai yra meno dirbinių ekspertas, kolekcionierius ir pardavėjas, kuriam į akis žvelgia bankroto šmėkla. Lyg tyčia, į jį kreipiasi Jos Didenybės Anglijos Karalienės policijos inspektorius Martlandas (aktorius Ewan‘as McGregor‘as) ir konfidencialiai paprašo pagalbos - padėti sugrąžinti pavogtą Fransisko Gojos paveikslą. Išsiderėjęs kuo palankesnes finansines sąlygas, Čarlis imasi darbo ir iškeliauja aplink pasaulį, vytis pavogtą drobę. Netrukus paaiškėja, kad dingęs paveikslas – ne tik ispanų romantizmo dailininko šedevras, bet ir kodas, galintis atskleisti slaptą sąskaitą, kurioje saugomas nacių susigrobtas auksas.

Stengdamasis išlaviruoti tarp įpykusių rusų, britų slaptosios tarnybos, gražuolės žmonos (akt. Gwyneth Paltrow), nimfomanės amerikietės, tarptautinių teroristų ir kitų nepatogumų, Čarlis Mortdecai kartu su savo ištikimu tarnu Džoku (aktorius Paul‘as Bettany‘is) pamažu artėja prie paslapties įminimo.

Stilingos komedijos su kaip visuomet puikiu Džoniu Depu premjera Lietuvoje – sausio 23-čią dieną. 
Žanras: komedija, veiksmo / Trukmė: 90 min / Cenzas: N-13 /
Ūsuotasis ponas Mortdecai
Ūsuotasis ponas Mortdecai
Ūsuotasis ponas Mortdecai
Ūsuotasis ponas Mortdecai
2014.11.12

Ūsų mėnesį – lapkritį – Johnny Deppas pasaulio gatvėse pasitiko ūsuotojo pono Mortdecai amplua

Lapkričio mėnuo visame pasaulyje jau kelinti metai įgijo „Movember“ – angliškai ūsų ir lapkričio (angl. moustache + November, – red. past.) derinys – pravardę. Šis plačiai prigijęs žodis buvo sumanytas Australijoje prieš 15 metų ir dabar yra tapatinamas su lapkritį rengiamomis akcijomis, siekiančiomis skatinti sąmoningumą vyrų sveikatos klausimais. Prie ūsuotojo judėjimo šiemet prisidėjo ir aktorius Johnny Deppas. Puikiai „Movem...
Daugiau
2015.01.20

Berlyne vykusioje „Ūsuotojo pono Mortdecai“ premjeroje Johnny Deppas atrodė primiršęs sportą ir priaugęs svorio

Berlyne vykusioje „Ūsuotojo pono Mortdecai“ premjeroje Johnny Deppas atrodė primiršęs sportą ir priaugęs svorio Naująją veiksmo komediją „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ (angl. „Mortdecai“) su kolegomis skirtingose pasaulio šalyse pristatantis Johnny Deppas sekmadienį viešėdamas Berlyne atrodė kiek papilnėjęs. Akyli pramogų reporteriai nepraleido progos patyrinėti 51-erių J.Deppo pokyčius, kai jis pozavo fotografams Vokietijos sostinėje. Pa...
Daugiau
Daugiau