Eskobaras: Kruvinas rojus / Escobar: Paradise Lost

Premjera Lietuvoje - 2015-01-02
Režisierius: Andrea di Stefano
Scenaristas: Andrea di Stefano
Vaidina: Benicio Del Toro, Josh Hutcherson, Brady Corbet
Aprašymas:
1983-ieji. Į Kolumbiją atostogų atvyksta jaunas kanadietis Nikas (aktorius Josh‘as Hutcherson‘as, pažįstamas iš „Bado žaidynių“). Kartu su broliu dienas leisdamas ant banglentės, vaikinas susipažįsta su nuostabia mergina Marija (akt. Claudia Traisac) ir netrukus ją įsimyli. Suliepsnojusi meilė stumia jaunuolius į vienas kito glėbį, o Niką – ir į Marijos šeimą. Viskas būtų gerai, jei ne viena detalė - Marijos dėdė yra ne kas kitas, o vienas galingiausių Kolumbijos ir Pietų Amerikos visuomenės veikėjų – narkotikų baronas Pablas Eskobaras.

Valdingas, žiaurus ir itin charizmatiškas nusikaltėlis į jaunąjį kanadietį nuo pat pradžių žvelgia įtariai. Visgi galiausiai susitaiko su dukterėčios pasirinkimu ir priima Niką į šeimą, o kartu ir į šeimos verslą. Būsimasis Marijos vyras pamažu įtraukiamas į nešvarius Pablo Eskobaro darbelius. Bėga metai ir Nikas vis labiau painiojasi į melo, apgavysčių, aferų ir nusikaltimų tinklą. Vaikinui patikimos vis drastiškesnės užduotys ir pamažu Nikas pradeda suprasti, kad iš Pablo Eskobaro gniaužtų negali pasprukti joks žmogus.

Įtemptas ir jaudinantis trileris, priliečiantis Pablo Eskobaro legendą, Lietuvos kino teatruose startuos jau sausio 2-trą dieną.
Žanras: drama, trileris /
Eskobaras: Kruvinas rojus
Eskobaras: Kruvinas rojus
Eskobaras: Kruvinas rojus
Eskobaras: Kruvinas rojus
2014.12.22

Benicio del Toro: „Vaidindamas Pablo Escobarą jutau tų laikų Kolumbijos skausmą“

Šiemet San Sebastiano festivalyje prestižiniu „Donostia“ kino apdovanojimu už karjeros nuopelnus įvertintas Puerto Riko aktorius Benicio del Toro jau sausio pradžioje Lietuvos kino teatruose pasirodys tikrais faktais paremtame trileryje „Eskobaras: Kruvinas rojus“ (angl. „Escobar: Paradise Lost“). Vieno garsiausių pasaulio narkobaronų, Pablo Escobaro, istoriją pasakojančioje juostoje aktoriui teko įkūnyti šį dvilypį, visame pasaulyje ir žiaurumu...
Daugiau
2014.12.30

Kruvinas ir prabangus Pablo Escobaro pasaulis: rinktinės įdomybės apie žymiausią Kolumbijos narkotikų baroną

Naujajame trileryje „Eskobaras: Kruvinas rojus“ (angl. „Escobar: Paradise Lost“), kuris Lietuvą pasieks jau sausio 2 dieną, Lietuvos žiūrovai turės progą žvilgtelėti į prabangos ir negailestingo žiaurumo kupiną garsiojo Kokaino karaliaus, Medeljino kartelio galvos Pablo Escobaro gyvenimą. Jo vardą kolumbiečiai iki šiol prisimena ir su ilgesiu, ir su aršia pagieža. Filme „Eskobaras: Kruvinas rojus“, ko gero, žinomiausią pasaulio narkotikų baro...
Daugiau
Daugiau