VIDURNAKČIO SAULĖ / Midnight Sun

Premjera Lietuvoje - 2018-04-06
Režisierius: Scott Speer
Scenaristas: Eric Kirsten
Vaidina: Rob Riggle, Bella Thorne, Patrick Schwarzenegger, Quinn Shephard, Ken Tremblett
Aprašymas:
Septyniolikmetė Keitė (aktorė Bella Thorne) serga reta genetine liga: tiesioginiai saulės spinduliai merginai sukelia alergiją ir net gali būti mirtini. Gyvendama su ja besirūpinančiu tėčiu, mergina dienomis miega ir kuria dainas, o naktimis klajoja miesto gatvėmis, grodama gitara.

Vieną naktį Keitę užkalbina jos svajonių vaikinas. Žavųjį Čarlį (jį vaidina žymiojo Arnoldo Schwarzenegger‘io sūnus Patrick‘as), kasryt pro jos namus eidavusį į mokyklą, mergina įsižiūrėjusi jau dešimt metų. Pametusi galvą dėl netikėto susitikimo, Keitė nuslepia nuo Čarlio savo ligą. Prasideda naujas jos gyvenimo etapas – kupinas jaudulio, nuotykių ir nepatirtų jausmų. Tačiau nuslėpta tiesa ima vis labiau graužti ir gąsdinti Keitę. Pamažu mergina supranta, kad meilėje paslaptys negali egzistuoti.
Žanras: drama, romantinis /
VIDURNAKČIO SAULĖ
VIDURNAKČIO SAULĖ
VIDURNAKČIO SAULĖ
VIDURNAKČIO SAULĖ
2018.04.06

Kylanti Holivudo žvaigždė Bella Thorne apie pasitraukimą iš socialinių tinklų pranešė nusimetusi marškinėlius

Daug pagyrų sulaukusi ir tikra Holivudo viltimi vadinama Bella Thorne jau senokai dėmesį patraukė ne tik prisipažinusi apie netradicinę seksualinė orientaciją, bet ir vis gerbėjus pamalonindama provokuojančiomis nuotraukomis. Jau nuo šiandien aktorę ir dainininkę kino teatruose matysime romantinėje juostoje jaunimui „Vidurnakčio saulė“, tačiau pasiilgsime viešojoje erdvėje – ji pareiškė, kad iki metų pabaigos traukiasi iš socialinių tinklų. Ir tai p...
Daugiau
Daugiau