Filmas

Tyla sniegeApie filmą:

Originalus pavadinimas: Frozen Silence
Žanras: trileris, istorinis
Vaidina: Juan Diego Botto, Carmelo Gomez, Gabrielė Malinauskaitė, Deividas Balinskis, Martynas Vaidotas, Darius Petrovskis, Jokūbas Bateika, Paulius Markevičius, Vytautas Gasiliūnas
Sukurta:: (2011)
Premjera Lietuvoje: 2012.07.06

Trumpas filmo aprašymas:

Naujausias apdovanoto ispanų režisieriaus Gerardo Herrero filmas apie ispanų kariuomenės Mėlynąją diviziją. Pagrindinius vaidmenis atlieka du itin garsūs ispanijos aktoriai Juan Diego Botto ir Carmelo Gomez. Filme pasirodo ir nemažai jaunosios kartos lietuvių aktorių: Gabrielė Malinauskaitė vaidiną svarbiausią filmo moterišką vaidmenį - pagrindinio herojaus Arturo mylymąją rusaitę Zirą, mažasis Arturo draugas - berniukas Aleksandras, kurį vaidina Deividas Balinskis. Martynas Vaidotas ir Darius Petrovskis vaidina ispanų belaisvius, o svarbiausi vokiečių kariuomenės kareiviai yra Jokūbas Bateika, Paulius Markevičius ir Vytautas Gasiliūnas.

Filmas keturias savaites buvo filmuojamas įvairiose Lietuvos vietose - gamtoje, dvaruose ir net Pažaislio vienuolyne, kur filmavimo pradžioje visiems teko kęsti net 25 laispsnių šaltį. Didžioji dalis filmavimo grupės taip pat buvo lietuviai, kurių dalis net buvo pakviesti pabaigti filmavimo darbų į studiją Ispanijoje.

 

Skaityti daugiau

Vartotojų įvertinimas:  
 - / 10

Pasidalink su draugais
     

Registruokis ir dalyvauk! Komentarai

Komentarų nėra. Būk pirmas!

Registruotiems vartotojams

Tapkite registruotu nariu
Pamiršai slaptažodį?

Reklama


 

Naudingos nuorodos:

Apple elektroninė parduotuvė

DVD filmai ir priedai kompiuteriams internetu