Filmas

Vėžliukai nindzėsApie filmą:

Originalus pavadinimas: TMNT
Žanras: animacinis, nuotykinis, dubliuotas
Filmo trukmė: 87 min.
Režisierius: Kevin Munroe
Vaidina: Chris Evans, Sarah Michelle Gellar, Kevin Smith
Sukurta:: JAV (2007)
Kalba:: anglų

Video:

Formatas: DVD
Išleidimo Lietuvoje data: 2007.11.30
Įgarsinimo kalbos: lietuvių, rusų, anglų
Subtitrai: lietuvių, rusų, latvių, estų

Filmo anonsas:

Trumpas filmo aprašymas:

Senasis vėžliukų nindzių priešas Šrederis nugalėtas. Dabar vėžliukai išsibarstę po visą pasaulį – Leonardas tupi Centrinės Amerikos džiunglėse, Donatelas dirba karštojoje telefonų linijoje, Mikelandželas linksmina vaikus. Vienintelis Rafaelis lieka ištikimas pašaukimui – jis gelbėja miestą nuo nusikaltėlių. Tik jis priverstas tą daryti slapta.
Vėžliukai jau seniai nebe šeima ir jų jau niekas nevienija. Na, nebent seni prisiminimai. Juos išskyrė nejučia kilęs noras pasivaržyti tarpusavyje, įrodyti, kuris iš jų stipresnis. Tačiau dabar vėžliukai nindzės net kovoti nebegali – mokytojas Splinteris uždraudė tą daryti, kol jie vėl visi bus kaip vienas.
O tuo tarpu Niujorke bręsta naujas pavojus. Pramonininkas Maksas Vintersas (akt. Patrickas Stewartas) tiesiog pasiunta, kai darbdavys jį atleidžia. Jo galvoje gimsta žiaurus keršto planas. Maksas surenka senovinių monstrų armiją, kad ši padėtų atkeršyti buvusiam darbdaviui. Kai sumanymas pavyksta, sukyla Makso ambicijos. Jis nusprendžia, kad vien keršto jam per maža. Dabar Maksas nori užvaldyti pasaulį.
Pasauliui gresia rimtas pavojus. Jį gali išgelbėti vieninteliai vėžliukai nindzės.


„Vėžliukai nindzės“ – 1990-ųjų animacinio pilnametražio filmo, sukurto pagal to paties pavadinimo komiksą, tęsinys. Tai nauji mutantų vėžliukų nuotykiai Niujorko gatvėse ir žygdarbiai pasaulio labui.

Skaityti daugiau

Vartotojų įvertinimas:  
 9 / 10

Pasidalink su draugais
     

Registruokis ir dalyvauk! Komentarai

  • 2009-07-03 10:56:51vandenilis13

    TMNT puiki animacija ne tik mažiems, bet ir dideliems. Daug veiksmo, efektų, kovos scenų, o ir vėžliukai bei kiti sutikti monstrai pavaizduoti puikiai ir detaliai. Esu animacijos gerbėjas ir šiuo filmuku nė trupučio nenusivyliau, galima žiūrėti ne sykį, todėl visiem patariu pamatyti.
  • 2009-02-13 14:17:07Wunderkind

    Labai tikroviškai padaryti tie mutantai vėžliukai nindzės. Tokius multikus norėtųsi, kad kurtų 3D. Ir išleistuose tarkim DVD būtų pridėtas kompelktas 4 asmenų šeimai 3D akiniai.
  • 2008-10-15 17:07:43lionka

    filmas tikrai vertas perziuros. gaila, taciau humoro vis del to jame siek tiek truksta. si ketveriuke visada bus viena megstamiausiu visu pasaulio fanu. taigi jei patinka sie ''zaliukai'' butinai paziurekit

Registruotiems vartotojams

Tapkite registruotu nariu
Pamiršai slaptažodį?

Reklama


 

Naudingos nuorodos:

Apple elektroninė parduotuvė

DVD filmai ir priedai kompiuteriams internetu